12 بهترین وب سایت میزبانی وب در مقایسه با (2019)

شنبه
14:21
علی موسوی

Best free website hosting compared

به دنبال یک سرویس میزبانی وب رایگان برای شروع وب سایت خود هستید؟ ما از خوانندگان ایمیل به طور مرتب دریافت می کنیم که آیا راهی برای دریافت میزبانی وب رایگان وجود دارد. و پاسخ مثبت است. همه ما عاشق چیزهای آزاد در زندگی هستیم، اما مهم نیست که همه چیزهای آزاد برابر با هم باشند. در این مقاله، بهترین سرویسهای میزبانی وب رایگان (و تقریبا رایگان) را با مزایا و معایب آن مقایسه خواهیم کرد.

بهترین میزبانی وب رایگان در مقایسه
"حقیقت" درباره سرویس میزبانی وب سایت رایگان

ساختن یک وبسایت تبدیل به مهمترین راه برای دریافت پیام شما در جهان شده است. با این حال، هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، ممکن است بخواهید هزینه ساخت وب سایت را صرف کنید.

اکثر مردم به سادگی چیزی سریع، آسان و رایگان را می خواهند.

تعدادی از شرکت های میزبانی وب رایگان در بازار وجود دارد. اما به عنوان یک مصرف کننده هوشمند، باید بدانید که هیچ چیز مانند ناهار خالی وجود ندارد.

همیشه وجود دارد.

یک سرویس میزبانی وب سایت هزینه زیادی می کند.

شرکت هایی که ارائه دهنده ی میزبانی وب رایگان می باشند، به نوعی پول می گیرند یا از کسب و کار خارج می شوند.

آنها این کار را با نمایش تبلیغات در وب سایت خود، محدود کردن ترافیک وبسایت خود، قفل شدن در سکوی خود و / یا ارتقاء خدمات دیگر خود انجام می دهند. برخی از تبلیغات نمایش داده شده ممکن است نام تجاری شما را به خوبی نشان نمی دهند و حتی می توانند تبلیغات رایج شما باشند.

بجز وب سایت تست، تقریبا همیشه یک ایده بد برای استفاده از میزبانی وب رایگان است. ما 36 دلیل برای اینکه وب سایت های رایگان ایده های بدی هستند، مخصوصا برای کسب و کارها.

اما اگر شما در بودجه کوچک هستید، چه؟

شاید شما غیر انتفاعی هستید که به دنبال میزبانی رایگان وردپرس هستید یا شاید میخواهید میزبانی وب سایت رایگان برای دانش آموزان را بخواهید. نگران نباشید، ما در این مقاله راه حلی برای شما داریم.

به عنوان بزرگترین سایت منبع رایگان وردپرس برای مبتدیان، کار ما این است که نقاشی های خوب را برجسته کنیم، بنابراین تصمیم درست را می گیرید.

هر وب سایت میزبانی وب رایگان در لیست ما تضمین می کند که شما می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان تا زمانی که شما می خواهید نگه دارید. با این حال ما توصیه می کنیم هر کس که در مورد وب سایت خود را جدی گرفته است به شدت در نظر گرفتن استفاده از ارائه دهنده میزبانی وب ارزان قیمت کامل.

اکثر این میزبانهای میزبانی وب به شما یک دامنه رایگان، ایمیل رایگان، SSL رایگان، قابلیت تجارت الکترونیک و خیلی بیشتر را برای $ 2.75 - $ 5 در هر ماه می دهد.
این اساسا "تقریبا رایگان" است با توجه به اینکه پول زیادی از وب سایت شما میگیرید.

پرداخت این مقدار کوچک به شما کمک می کند به پشتیبانی متخصص و خدمات به طور کلی بهتر دسترسی داشته باشید. مهمتر از همه، آن را به شما کنترل کامل و مالکیت وب سایت شما می دهد.

به این ترتیب، ابتدا نگاهی به برخی از بهترین شرکتهای میزبانی وب تقریبا رایگان می دهیم. پس از آن، ما به بهترین شرکتهای میزبانی وب رایگان نگاه خواهیم کرد.
میزبانی وب سایت با بهترین قیمت "تقریبا رایگان"

این ارائه دهندگان بسیار مشهور هستند و محل خوبی برای کسب و کارهای کوچک برای شروع وب سایت خود هستند.

بعضی از آنها حتی توسط وردپرس، WPBeginner و دیگر سازمان های بزرگ توصیه می شود زیرا آنها سطح بالایی از کیفیت و خدمات را نشان داده اند.

اگر درمورد وبسایت خود جدی هستید، توصیه میکنیم وبسایت خود را با یکی از این 5 ارائهدهنده شروع کنید.
1. Bluehost

Bluehost

Bluehost یکی از بزرگترین شرکت های میزبانی در جهان است. آنها یک ارائهدهنده میزبانی وب وردپرس هستند که به طور رسمی پیشنهاد شده است.

آنها توافق کرده اند تا کاربران WPBeginner نام دامنه رایگان، گواهینامه SSL رایگان و 63٪ تخفیف در میزبانی وب را ارائه دهند. اساسا می توانید برای 2.75 دلار در هر ماه شروع کنید.

برنامه های میزبانی آنها عبارتند از آدرس ایمیل های مارکدار رایگان، فضای نامحدود دیسک، گواهی SSL رایگان، نصب وردپرس 1 کلیک و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bluehost، بررسی کامل Bluehost را مشاهده کنید که در آن عملکرد، ویژگی ها و خدمات میزبانی خود را ارزیابی کردیم.
2. SiteGround

SiteGround

Siteground یکی دیگر از جایگزین های عالی برای میزبانی وب رایگان است. آنها برای پشتیبانی عالی خود و عملکرد بسیار پر سر و صدا شناخته شده است. SiteGround نیز به طور رسمی ارائه دهنده میزبانی وردپرس توصیه می شود.

آنها ارائه دهندگان WPBeginner 60٪ تخفیف در میزبانی را ارائه می دهند. اساسا شما می توانید برای 3.95 دلار در هر ماه شروع کنید.

برنامه های میزبانی SiteGround با سازنده وب سایت، نصب کننده ی 1 کلیک برای وردپرس و جوملا، آدرس های ایمیل نامحدود و موارد دیگر می آیند.

SiteGround یک پیشنهاد ویژه برای معلمان و دانش آموزان است. شما می توانید میزبانی وب دانشجویی را تنها برای 1.99 دلار در هر ماه دریافت کنید.

معلمان می توانند از SiteGround برای ثبت نام در یک برنامه میزبانی رایگان برای مربیان استفاده کنند.

برای جزئیات بیشتر، بررسی کامل SiteGround ما را در جایی که آزمون های واقعی را برای اندازه گیری عملکرد و زمان آپدیت خود می بینیم، مشاهده کنید.
3. HostGator

HostGator

HostGator یکی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی بالا در بازار است. آنها از سال 2002 بوده اند و به تدریج به یکی از بزرگترین شرکت های میزبانی در جهان تبدیل شده اند.

رشد باور نکردنی آنها می تواند به قیمت پایین، میزبانی وب قابل اعتماد و خدمات به مشتریان با کیفیت داده شود.

برنامه های hatchling آنها از 2.64 دلار در ماه آغاز می شود. هر برنامه شامل آدرس های ایمیل نامحدود، رایگان HTTPS / SSL، پهنای باند بدون اندازه و فضای دیسک است.

سید بلخی، موسس و مدیرعامل ما، مشتری HostGator از سال 2007 است. WPBeginner خود میزبان سرور اختصاصی HostGator است و ما با عملکرد آنها بسیار خوشحالیم.

برای جزئیات بیشتر، بررسی HostGator ما را با جوانب مثبت و منفی، و تست عملکرد دقیق.
4. DreamHost

DreamHost

DreamHost یکی از قدیمی ترین شرکتهای میزبانی وب است که از سال 1997 آغاز شده است. در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون وب سایت میزبانی می کنند.

طرح استارت آنها هزینه 2.59 دلار در هر ماه است. این شامل یک نام دامنه رایگان، حریم خصوصی دامنه رایگان، SSL رایگان، ایمیل های نامحدود، نصب کننده های 1 کلیک برای سازندگان وب سایت محبوب و غیره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی کامل DreamHost ما را مرور کنید که در آن خدمات، پشتیبانی و عملکرد ما را ارزیابی کردیم.
5. فقط میزبان

فقط میزبان

Just Host یکی دیگر از جایگزین کم هزینه برای شرکت های میزبانی وب رایگان است. آنها ارائه برنامه های میزبانی وب مناسب برای ایجاد یک وب سایت استارت.

شما اساسا می توانید برای 3.95 دلار در هر ماه شروع کنید. هر برنامه همراه با یک نام دامنه رایگان، آدرس ایمیل نامحدود، وب سایت های متعدد و نصب 1 برای نرم افزار CMS مانند WordPress می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، نگاهی به بررسی کامل Just Host خود با مزایا و معایب نگاه دارید.
بهترین سایت های میزبانی وب رایگان

در حالی که آزادی وسوسه انگیز است، همیشه در مورد میزبانی وب سایت محدود است. با توجه به این موضوع، ما بهترین وب سایت های میزبانی وب را که می توانید از آن برای شروع استفاده کنید، انتخاب کرده اید.

این سایت های میزبانی 100٪ رایگان برای شما استفاده می کند.
اگر شما در مورد وب سایت خود جدی هستید، به شدت توصیه میکنیم که راهنمای جامع خود را در مورد چگونگی انتخاب بهترین میزبان وردپرس قبل از تصمیم نهایی خود بخوانید.

با این گفتن، در اینجا بهترین شرکت های میزبانی رایگان در جهان است.
6. WordPress.com

WordPress.com

WordPress.com یک پلت فرم محبوب رایگان است که طعم منحصر به فرد وردپرس را ارائه می دهد. با WordPress.org که خانه سازنده وبسایت شناخته شده خود میزبان، وردپرس است، اشتباه گرفته شود.

WordPress.com یک برنامه میزبانی وب رایگان ارائه می دهد که به شما یک زیر دامنه WordPress.com (یعنی yourwebsite.wordpress.com)، 3 گیگابایت حافظه و دسترسی به قالب های رایگان برای وب سایت شما می دهد.

این طرح رایگان نمایش تبلیغات در وب سایت شما است. شما می توانید برنامه های پرداخت شده خود را به خلاص شدن از تبلیغات، استفاده از نام دامنه سفارشی و دسترسی به ویژگی های اضافی ارتقا دهید. در آن نقطه، هر یک از سرویس های "تقریبا رایگان میزبانی" که در بالا ذکر شد، بهترین گزینه هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقایسه ما از WordPress.com و WordPress.org با مزایا و معایب هر دو سیستم عامل را ببینید.
7. Wix

ویکس

Wix یکی دیگر از سازنده های وب سایت به طور کامل میزبانی است که میزبانی وب سایت رایگان را ارائه می دهد.

مانند بسیاری از سرویس های میزبانی رایگان، با نمایش تبلیغات و نام تجاری Wix.com در وب سایت رایگان شما پشتیبانی می شود. شما می توانید از طریق ارتقاء به برنامه های پرداخت شده خود از شر آن خلاص شوید.

طرح رایگان به شما یک زیر دامنه Wix.com، دسترسی به قالب وب سایت، 500 مگابایت ذخیره سازی و 500 مگابایت پهنای باند را می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، مقایسه ما از ویکس و وردپرس را درج می کنیم که در آن مزایا و معایب هر دو سیستم عامل را از بین می بریم.
8. Weebly

Weebly

Weebly یکی دیگر از سازنده های محبوب وب سایت رایگان است که می توانید از آن استفاده کنید. این یک طراحی کشیدن و کشیدن شهودی و قالب های آماده برای ایجاد یک وب سایت است.

طرح رایگان آنها شامل Subdomain Weebly، 500 مگابایت ذخیره سازی، و تبلیغات Weebly را نمایش می دهد. شما می توانید برنامه های پرداخت شده خود را به خلاص شدن از تبلیغات، ذخیره سازی بیشتر و باز کردن ویژگی ها ارتقا دهید.

ممکن است بخواهید مقایسه دقیق ما از Weebly vs. WordPress را ببینید که مزایا و معایب هر دو سیستم عامل وب را نشان می دهد.
9. GoDaddy Website Builder

GoDaddy وب سایت ساز

GoDaddy بزرگترین ثبت دامنه جهان و شرکت میزبان محبوب است.

آنها از سازنده وب سایت GoDaddy که سازنده وب سایت کشیدن و رها سازی با قالب های آماده است، ارائه می دهند. این برنامه به صورت یک آزمایشی رایگان 30 روزه است که پس از آن شما می توانید به یکی از برنامه های پرداخت شده خود را از 5.99 دلار در هر ماه ارتقا دهید.

ارزان و بسیار آسان برای استفاده است. با این حال، هنگامی که وب سایت شما رشد می کند، ممکن است GoDaddy Website Build را در ویژگی های کاملا محدودی پیدا کنید. همچنین می توانید GoDaddy Website Build را به وردپرس یا هر پلت فرم وب سایت دیگر تبدیل کنید.
10. Squarespace

Squarespace

Squarespace پلت فرم سازنده ی وب سایت محبوب است که نیاز به هیچ مهارت فنی ندارد. این قالب های حرفه ای زیبا و یک رابط کشیدن و رها کردن بصری ارائه می دهد.

آنها یک محاکمه وب سایت اختصاصی رایگان 14 روزه محدود ارائه می دهند. این به سازنده وب سایت شما دسترسی پیدا می کند تا بتوانید ویژگی های آن را امتحان کنید. وب سایت شما جزء برنامه های پرداختی شما نیست.

طرح های پرداخت شده از 12 دلار در هر ماه شروع می شود. هر برنامه همراه با یک دامنه سفارشی رایگان، پهنای باند نامحدود، ذخیره سازی، و قالب وب سایت آماده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله ما در Squarespace و وردپرس را با جوانب مثبت و منفی و مقایسه های مقایسه کنید.
مقایسه ها و ویژگی ها.
11. Google Cloud Hosting

آرم Google Cloud

گوگل طیف گسترده ای از راه حل های میزبانی وب رایگان برای کسب و کارهای کوچک و دانش آموزان ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل تمام ویژگی های قدرتمندی است که می توانید از یک شرکت رده بالا مانند گوگل انتظار داشته باشید.

از آنجایی که برنامه های آنها بر اساس پرداخت برای استفاده است، برای دانشجویان یک محل آسان برای شروع است. گوگل اعتبار رایگان 300 دلاری برای مشتریان جدید ارائه می دهد که برای شما سالی یکبار کافی است، اگر فقط به دنبال میزبانی وب رایگان برای سایت های تست هستید.

شما می توانید از Google Cloud برای میزبانی هر نوع وب سایت استفاده کنید و حتی WordPress را در Google Compute Engine ارائه می دهند.
12. خدمات وب آمازون (AWS)

لوگوی AWS

وب سرویس آمازون همچنین به عنوان AWS شناخته شده است که برخی از محبوب ترین وب سایت های دنیا را در اختیار دارد. در حالی که استفاده از آن برای کسب و کارهای کوچک آسان نیست، این یک پلت فرم عالی برای دانش آموزان و توسعه دهندگان است که فقط شروع به کار می کنند.

آمازون 12 ماه رایگان و همیشه رایگان محصولات خود را در سطح آزاد AWS ارائه می دهد که تا حد زیادی یکی از بهترین میزبانی وب رایگان برای تست سایت است.

دانش آموزان می توانند پلتفرم قدرتمند Amazon را برای یادگیری و مهارت های توسعه مهارت های خود استفاده کنند.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین خدمات میزبانی وب را برای پروژه بعدی خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را درباره چگونگی ایجاد یک آدرس ایمیل کسب و کار رایگان در 5 دقیقه بررسی کنید.

موضوعات: وردپرس,
[ بازدید : 182 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل شیراز پزشکان متخصص شیراز بازی انفجار
بستن تبلیغات [X]