25تااز بهترین نمونه های طراحی وب سایت شخصی برای راحتی شما

شنبه
21:08
علی موسوی

 Devon Stank

بهترین روش برای ارائه کار طراح UX / UX با سبک شخصی چیست؟ من حدس می زنم یک وب سایت شخصی ممکن است انتخاب NO.1 باشد. در واقع، یک وب سایت شخصی بیشتر از آن استفاده می کند. معمولا، به دلیل ویژگی ها و اهداف، وب سایت شخصی می تواند به 5 نوع اصلی طبقه بندی شود. اگر هنوز هم الهام بخش طراح وب سایت گرسنه هستید، خواندن را ادامه دهید.
5 نوع اصلی وب سایت شخصی:

1) Resume - برای شکار شغلی.

2) وبلاگ - برای به اشتراک گذاشتن الهام از طراحی، برای برقراری ارتباط با دیگران.

3) Portfolio - شبیه به Dribbble یا Behance، نمایش کار طراح.

4) نام تجاری شخصی - شناخته شده، مشهور و فرصت های بیشتری کسب کنید.

5) فروشگاه آنلاین - برای تجاری.

6) گالری - مجموعه ای از کار طراح و یا نوشتن مطالب و یا نسخه ی نمایشی

در واقع، وب سایت شخصی انواع سبک های طراحی و توابع مختلف را ارائه می دهد. به عنوان مثال، نمونه کارها و وبلاگ، تجربه کار و نمونه کارها. بعضی از آنها یک صفحه با سبک و سبک کم و برخی از رنگ های روشن و پر جنب و جوش هستند. به هر حال، امیدوارم که 25 نمونه از طراحی وب سایت شخصی داشته باشید.
1. طراحی وب سایت شخصی از سبک رزومه
1) Devon Stank

آنچه شما اینجا می توانید: رزومه، نمونه کارها، وبلاگ

این نشان می دهد که Devon یک رابط کاربری خوشایند و تمیز است. ویدیو جذاب است و مهارت های خود و تجربه کاری درست را ارائه می دهد. با استفاده از وبلاگ و نمونه کارها، سایت خود می تواند بازدیدکنندگان را به یک نتیجه عالی تبدیل کند.

Devon Stank
2) Gary Sheng

آنچه شما اینجا می توانید: Resue، Portfolio، نام تجاری شخصی


Gary Sheng


این یک وب سایت رسمی رایت شخصی است. "سلام، من من گری شنگ" در صفحه خوش آمد گویی، یک پسر خوش تیپ با شما تبریک می گوییم. خوب و گرم است بسیاری از آرم های خوب به دنبال وجود دارد و لینک های قابل کلیک نشان می دهد مهارت های طراحی و توسعه و بازدید کنندگان منجر به یک دنیای شگفت انگیز با اطلاعات دقیق است. یکی را انتخاب کنید و سند رزومه خود را ترک کنید

گری شنگ
3) JESSDESIGNTAN

آنچه شما اینجا می توانید: رزومه، نمونه کارها


JESSDESIGNTAN


وبسایت شخصی ساده با رنگ آبی به عنوان پس زمینه با کلمه به رنگ سفید، و رابط کاربری خوشایند ساده و ساده ارائه می دهد. انتخاب رنگ او در طراحی رابط کاربر بسیار عالیست شما مهارت های خود را مانند جاوا اسکریپت، CSS، جاوا و پی اچ پی و همچنین تجربه و آموزش به خوبی سازماندهی خواهید کرد. همانند آنچه که او معتقد است، "ارائه راه حل های خلاقانه طراحی برای حل مشکلات تجاری، بهترین کار من است."

JESSDESIGNTAN
4) Thalida

آنچه شما اینجا می توانید: رزومه، نام تجاری شخصی


Thalida


Thalida مهندس ارشد نرم افزار است. خواب آلود او عجیب و غریب ترین زن سیندرایی آمریکایی Trinidadian است. در صفحه خوش آمد گویی، او صفحه را به 2 تقسیم می کند، سمت چپ استاتیک است، در حالی که بخش راست می تواند کاوش را برای دیدن تحصیلات، پروژه ها و تجربه کاری خود انجام دهد. او از کلمات برجسته زرد برای جلب توجه استفاده می کند.
) نیک پاپیک

آنچه شما اینجا می توانید: رزومه

Nik.org نام مستعار آنلاین خانه نیک Papic-طراح، توسعه دهنده، بازاریاب، کارآمد دائمی، و مشتاقانه مشتاق است. این یک توصیف مختصر در صفحه خوش آمد گویی است. بسیار تمیز و همه در یک پس زمینه رنگی به نظر می رسد. علاوه بر این، من شخصا فونت را دوست دارم.

5-نیک پاپیک


Nik Papic


به هر حال، مواد فونت بیشتر: بسته از 1،208 فونت گوگل.
2. طراحی وب سایت شخصی برای وبلاگ ها
1) مفتخر باشید

چه چیزی می توانید اینجا ببرید: بولگ

Miss Thrifty یکی از وبلاگ های پرطرفدار پرطرفدار در انگلستان است. خانم تریفت، جوانان جوان را با صرف صرفه جویی در پول، راهنمایی های خالی و مقالات هدف قرار می دهد. بازار عظیم است و او برای این نوع اطلاعات نیاز دارد. جوانان ما دقیقا پول نقد ندارند آنها ممکن است مجبور شوند کار را ترک کنند و اکنون تنها یک دستمزد در دست دارند و بنابراین باید با زندگی روزمره زندگی کمتری داشته باشد.

Mockplus iDoc، طرح های handoff با مشخصات دقیق، دارایی ها، اسکریپت های کد به طور خودکار
شروع به صورت رایگان کنید

خانم فریبنده

2) Osvaldas


Miss thrifty


آنچه شما اینجا می توانید: وبلاگ ها، نمونه کارها، فروشگاه آنلاین

Osvaldas Valuti یک طراح وب در کلایپدا، لیتوانی است. او از سال 2003 وب سایت های خود را ساخته است. او نمونه ای عالی از "طراح وب است که در کد فکر می کند" است که حل مشکلات طراحی و اجرای راه حل های فنی خود را دارد. طراحی وب سایت شخصی خود را از جمله وبلاگ، فروشگاه آنلاین و کار او. مخلوط مقدس ارتقاء و ارائه کار خود. طرح رنگ زیبا و نرم است و سبز مایل به نور مانند طبیعت است.

اسوالداس

3) میز قهوه


Coffee Table


آنچه شما اینجا می توانید: وبلاگ

Thuis یک وب سایت حرفه ای حرفه ای با یک پی دی اف تیره و تار است، که مجله Coffee Designer Tobias Reich است. واقعا این طرح هوشمند و لمس خوبی از جمله حقایق قهوه بین بخش ها را دوست دارید. علاوه بر این، این یک مجموعه سرپایی از قهوه است که من در خانه سفارش داده ام و خوشمزه است.

میز قهوه

4) Jasmine Star


Jasmine Star


آنچه شما اینجا می توانید: وبلاگ، نام تجاری شخصی

Jasmine Star یک وبلاگ محبوب در مورد مارک تجاری و بازاریابی است که به منظور کمک به کارآفرینان خلاقانه برای ایجاد کسب و کار رویاهای خود می باشد. بنیانگذار این وبلاگ، یاسمین ستاره، استراتژیست نام تجاری و بازاریابی است که می خواهد به مردم کمک کند تا یک کسب و کار سودآور ایجاد کنند و در نتیجه، زندگی واقعی خود را تغییر دهند.

ستاره یاسین

5) همه جا


Everywhereist


آنچه شما اینجا می توانید: وبلاگ، تجاری

این یک وبلاگ تبلیغاتی است که نام تجاری سازگار به بازدیدکنندگان کمک می کند به راحتی در سایت حرکت کنند. بازدیدکنندگان میتوانند از طریق ناوبری به راحتی از طریق سایت حرکت کنند و بخشها را آزادانه از وبلاگ بیرون بکشند. استفاده از رنگ گرم و خنثی است و رابط کاربری تمیز را حفظ می کند.

همه جا
3. طراحی وب سایت شخصی برای نمونه کارها
1) Brett

آنچه شما اینجا می توانید: نمونه کارها، استودیو، نام تجاری شخصی

برت طراح، طراح و مدیر خلاق است که متخصص در ایجاد محصولات نرم افزاری است. این صفحه کاملا خوشایند است با توضیحات کلمات سیاه و سفید. اما من واقعا عاشق فیلم رنگارنگ که در زیر آن شامل آثار طراحی فوق العاده آن است.

برت
2) Vtcreative

آنچه شما اینجا می توانید: نمونه کارها، نام تجاری شخصی

این وبسایت شخصی با استفاده از پوسته های بارگذاری زیبایی و استفاده از فضای خالی در این صفحه یکپارچه حداقل برای طراحان UI / UX فرانسوی، وینسنت تانارتینی، استفاده می کند. فقط دوست داشته باشید که فرم تماس بارگذاری شود و همچنین چگونه دکمه ارسال فقط یک بار در منطقه پیام کلیک می شود. همچنین لمس بزرگ با انتقال آرم به پایین فلش.

Vtcreative
3) چارلی وایت

آنچه شما اینجا می توانید: نمونه کارها، نام تجاری شخصی

چارلی وایت طراح از نیوپورت بیچ، CA است. این یک طراحی رنگارنگ تمیز و دوست داشتنی در یک وب سایت شخصی One Page Responsive است. این ساده، تمیز، شبکیه چشم و پاسخگو است. شما می توانید برای مشاهده کارهای عالی طراحی خود حرکت کنید.
4) Matinux

آنچه شما اینجا می توانید: Bolg، Portfolio، نام تجاری شخصی

Matin طراح UX در کانادا است. او دوست دارد به انواع نمایشگاه در هر موضوع و ایده را به قاب و نمونه اولیه و تحویل آنها را به دست یک طراح گرافیک و برنامه نویسی عالی برای ایجاد محصول نهایی.

ماتینوکس
5) جان کایل

آنچه شما اینجا می توانید: نمونه کارها، نام تجاری شخصی

این یک سایت شخصی منحصر به فرد طراح وب / طراح وب «Jon Kyle» در لس آنجلس است. One Pager ویژگی های مرتب سازی جالب و قابلیت فیلتر را دارد. بدون یک تصویر واحد، بسیار ساده و تمیز است. لمس خوب با موقعیت تصادفی اطلاعات تماس هر بار که شما با کلیک بر روی نماد @ (پایین سمت راست).

جان کایل

الهام بخشیدن به طراحی نمونه کارها: 20 نمونه برتر از وب سایت های طراحی نمونه کارها
4. طراحی وب سایت شخصی برای نام تجاری فردی
1) Dave Gamache

دیو Gamache قبلا Twitter و Medium طراحی شده است. ماجراجویی کنتراست رنگی عالی برای ایجاد یک وب سایت شخصی ساده و یکپارچه. با کلیک قابل استفاده برای دسترسی به انواع مختلف سیستم عامل های رسانه ای.

دیو گاماچ
2) Sacha Greif

ساشا گریف طراح، توسعه دهنده و کارآفرین از پاریس، فرانسه است، اما امروزه در اوزاکا، ژاپن زندگی می کند. بگو سلام، و یا پیمایش برای کاوش با طرح رنگ های مختلف برای بررسی Bio، کد، پروژه ها، نوشتن، پادکست، و غیره، فونت زیبا برای ایجاد کلمات واضح است.

ساشا گریف
3) Nicole Saidy

آنچه شما اینجا می توانید: نام تجاری شخصی، وبلاگ

پاک، بزرگ شخصیت یک پیجر برای طراح، مربی و سخنران، نیکول سعید. سایت Singe صفحه دارای اثر پس زمینه ذرات متحرک متحرک و خوراک Behance به عنوان بخش نمونه کارها است.

من یک طراح و دیجیتال عروس از بیروت هستم. من بیشتر وقت خود را صرف جاده با یک ماموریت برای الهام بخشیدن به مردم در مورد طراحی.

نیکول سایدی

4) Ana Santos

 Ana Santosآنچه شما اینجا می توانید: نمونه کارها، وبلاگ، نام تجاری شخصی

صفحه شخصی منحصر به فرد برای طراح UX، آنا سانتوس. لمس کمی خنک بارگذاری فرم تماس با یک اختلاف منظر ظریف به عنوان اسکرول خود را. آنا یک طراح UX مبتنی بر منچستر است، او می خواست چیزی مینیمالیستی برای نمایش تجربه و پیوندهای خود را در حالی که به روز رسانی نمونه کارها خود را.

آنا سانتوس
5. طراحی وب سایت شخصی برای فروشگاه آنلاین

1) جو مک نالی

جو McNally یک وبلاگ عکاسی است که توسط یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین عکاسان جهان ساخته شده است. جو McNally یک عکاس برنده جایزه است که تقریبا تمام عمر خود را برای انجمن ملی Geographic Society تیراندازی کرده است.

جو مک نالی
2) Pixelosaur

پیمایش طولانی پاسخگو One Pager برای فروشگاه تم Pixelosaur از یونان. بزرگ برای دیدن یک فروشگاه موضوع ثابت با استفاده از وب سایت Singe صفحه برای نشان دادن همه چیز آنها - از جمله توصیفات، جوایز، مجموعه تم، خوراک وبلاگ و جزئیات تماس.

پیکسلوزور
3) مجله Mayday

پیمایش منظر چند جهته فوق العاده قابل توجه (پیش نمایش) در این یک پیجر برای مجله Mayday. صفحه فرود نیز ویژگی های Shopify یکپارچه سازی برای پرداخت مجله بدون ترک صفحه است.

مجله Mayday
4) صرف شده است

آرتی یک پیجر برای نقاش و هنرمند مستقر در فلوریدا، کیت برنسون. بسیاری از عطر و طعم و یک ادغام تجارت الکترونیک نرم و صاف برای نقاشی های خود. کار خوب.

ایمیل ها پر شده اند، از زمان خارج شده اند، مشتریان در حال نگرانی هستند، دوستان در حال سفر هستند، امواج صاف، تعطیلات مورد نیاز است. بزرگ، یک سرگرمی دیگر! من صرف کردم

صرف شده است
6. طراحی وب سایت شخصی برای گالری تصاویر و نسخه ی نمایشی

1) پنجاه قهوه


Fifty Coffees


"قهوه با پنجاه نفر از دوستان و مربیان برای پیدا کردن کار رویای من". این وب سایت شخصی مجموعه مقالات جلسات قهوه ای نویسنده را برای یافتن فرصت شغلی بعدی خود ارائه کرد. مهمترین چیز این است که استفاده از عکاسی و تصاویری با کیفیت برای کمک به گفتن داستان های طولانی خود را.

پنجاه قهوه
2) تیموتی هوانگ

آنچه شما اینجا می توانید: نسخه ی نمایشی، نمونه کارها، وبلاگ، نام تجاری شخصی

تیموتی هونگ یک داروساز به توسعه دهنده ی Front End است. نمونه کارها و نسخه های نمایشی در حال بررسی خوب برای ارائه گالری عکس هستند. با کلیک بر روی نسخه ی نمایشی شما می توانید کارهای طراحی فوق العاده خود را ببینید.

تیموتی هونگ
خلاصه

خوب، این همه. امیدوارم که نمونه هایی از 10 نمونه وب سایت شخصی و منابع مورد علاقه خود را داشته باشید. امروزه شما می توانید از وب سایت سازنده مختلف برای ایجاد یک وب سایت بدون دردسر استفاده کنید. هیچ برنامه نویسی و حتی UI را نمی توان از موضوعات مختلف انتخاب کرد. اما هنوز، اگر می خواهید وب سایت خاص خود را طراحی و ایجاد کنید، می توانید از Mockplus برای نمونه سازی استفاده کنید. اجزای و تعامل آسان برای استفاده هستند، در عین حال، شما می توانید با یک HTML در یک صفحه نمایش واقعی مشاهده کنید. این می تواند زمان زیادی را صرفه جویی کند.

موضوعات: اندروید,
[ بازدید : 402 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل شیراز پزشکان متخصص شیراز بازی انفجار
بستن تبلیغات [X]