نحوه نصب وردپرس بر روی کامپیوتر ویندوز شما با استفاده از WAMP

پنجشنبه
8:32
علی موسوی

Install WordPress on WAMP

آیا می خواهید وردپرس را روی رایانه ویندوز خود نصب کنید؟ کار با WordPress بر روی کامپیوتر شما، شما را قادر می سازد تا ویژگی های جدید وردپرس را آزمایش کنید، یاد بگیرید چگونه با WordPress توسعه پیدا کرده و وب سایت ها را قبل از انتقال آنها به سرور Live کنید. در این مقاله ما به شما نحوه درست نصب وردپرس در ویندوز با استفاده از WAMP را نشان خواهیم داد.

وردپرس را روی WAMP نصب کنید
چرا باید WordPress را روی ویندوز نصب کنید؟

نصب وردپرس به صورت محلی بر روی رایانه شما یک محیط آزمایشی را ایجاد می کند که روی وب سایت یا وبلاگ شما تاثیر نمی گذارد. یک وردپرس نصب شده بر روی کامپیوتر شما همچنین به عنوان سرور محلی یا محلی محلی مراجعه می شود.

به طور معمول توسعه دهندگان وردپرس از وردپرس محلی برای نصب پلاگین ها و تم ها استفاده می کنند. کاربران مبتدی همچنین می توانند وردپرس را بر روی رایانه خود نصب کنند تا وردپرس را بیاموزند، تم جدید و افزونه های وردپرس را آزمایش کنند و بدون تأثیر روی یک وب سایت زنده تجربه کنند.

توجه: اگر وردپرس را بصورت محلی بر روی ویندوز نصب کنید، تنها فردی که می تواند آن سایت را ببیند. اگر می خواهید یک وبسایت را در دسترس عموم قرار دهید، باید نام دامنه و میزبانی وب را داشته باشید. توصیه می کنیم این راهنما را در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ وردپرس دنبال کنید.

به این ترتیب، نگاهی به نحوه درست کردن وردپرس در ویندوز با استفاده از WAMP خواهیم داشت.
WAMP چیست؟

WAMP، مجموعه ای از وب سرور آپاچی، پی اچ پی و خروجی زیر برای رایانه های ویندوز است.

همه آنها نرم افزار منبع باز مجزا هستند. با این حال، نصب آنها به طور جداگانه حتی برای کاربران با تجربه نیز آسان نیست. نرم افزار مانند WAMP به شما اجازه می دهد تا به راحتی آنها را نصب کنید و محیط کاری محلی را در عرض چند دقیقه داشته باشید.
مرحله 1. نصب WAMP روی کامپیوتر ویندوز

اولا شما باید نرم افزار WAMP را دانلود کرده و آن را بر روی رایانه خود نصب کنید. به سادگی به وب سایت WampServer بروید و روی دکمه Start Using WampServer کلیک کنید.

شروع به استفاده از wampserver

این شما را به قسمت دانلود می برد. شما دو نسخه را در اینجا خواهید دید: WampServer 32 بیت و WampServer 64 بیت. شما باید نسخه WampServer را انتخاب کنید که با نوع سیستم عامل ویندوز کامپیوتر شما سازگار باشد.

دانلود wampserver

برای پیدا کردن اینکه آیا از سیستم عامل 32 یا 64 بیتی استفاده میکنید، به سیستم کنترل پنل سیستم و امنیت در رایانه خود بروید. در آنجا شما می توانید نوع سیستم عامل خود را ببینید.

پیدا کردن نوع سیستم عامل در ویندوز 10

پس از دانلود، می توانید بر روی فایل اجرای wampserver کلیک کنید تا نصب را اجرا کنید. اطمینان حاصل کنید که شما به دقت دستورالعمل ها در صفحه نصب را دنبال می کنید.
در طول فرایند نصب، شما باید مکان را برای مرورگر تعریف کنید. به طور پیشفرض اینترنت اکسپلورر خواهد بود. شما می توانید با قرار دادن آن در فایل های برنامه رایانه خود، آن را به Google Chrome یا هر مرورگر دیگر تغییر دهید.

پس از نصب، می توانید WampServer را برای ادامه راه اندازی کنید.
مرحله 2. ایجاد یک پایگاه داده برای راه اندازی وردپرس محلی

چیزی که باید انجام دهید این است که یک پایگاه داده MySQL خالی ایجاد کنید. در راه اندازی WAMP، یک نماد سبز WampServer در گوشه پایین سمت راست صفحه خود همراه با آیکون های دیگر خواهید دید. به سادگی روی آن کلیک کنید و سپس روی phpMyAdmin کلیک کنید (یک برنامه مبتنی بر وب برای مدیریت پایگاه های MySQL).

توجه: اگر نماد WampServer قرمز یا زرد باشد، به این معناست که خدمات (Apache، MySQL، PHP) در حال اجرا نیستند. قبل از تنظیم پایگاه داده، باید خدمات خود را با کلیک روی آیکون شروع کنید.

phpMyAdmin

این شما را به صفحه ورود phpMyAdmin در مرورگر وب خود می برد. به سادگی نام کاربری را وارد کنید: ریشه و فیلد رمز عبور را خالی بگذارید. اینها اعتبار پیش فرض برای ورود به phpMyAdmin محلی شما هستند.

ورود phpMyAdmin

بر روی دکمه «برو» کلیک کنید تا ادامه یابد

پس از ورود به سیستم، شما باید بر روی پایگاه داده ها در phpmMyAdmin کلیک کنید تا یک پایگاه داده جدید برای وردپرس ایجاد کنید. از شما خواهش می کنم نامی برای پایگاه داده جدید خود انتخاب کنید (ما نام our test_db را نامگذاری کردیم). پس از آن روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید.

ایجاد یک پایگاه داده

پایگاه داده شما آماده است بدین معناست که شما هم اکنون می توانید وردپرس را در localhost نصب کنید.
مرحله 3. نصب وردپرس در ویندوز با استفاده از WAMP

چیز بعدی که شما باید انجام دهید این است آخرین نسخه وردپرس را از وب سایت WordPress.org دانلود کنید. این به عنوان یک فایل زیپ دانلود خواهد شد.

وردپرس را دانلود کنید

شما باید فایل زیپ را استخراج کنید و پوشه «وردپرس» را کپی کنید.

استخراج وردپرس

حالا شما باید به پوشه ای که WAMP را نصب کرده اید حرکت کنید.

در این آموزش، ما WAMP را در C: \ wamp64 نصب کردیم، بنابراین ما به پوشه ای که به جلو برویم مراجعه می کنیم. اما به یاد داشته باشید، بسته به برنامه نصب شده شما ممکن است متفاوت باشد.

پوشه «وردپرس» را در پوشه C: \ wamp64 \ www قرار دهید.

پوشه وردپرس را به www وارد کنید

شما می توانید پوشه «وردپرس» را به هر چیزی که می خواهید تغییر نام دهید، مانند mysite، testite و غیره. این نشانی اینترنتی سایت وردپرسی محلی شما خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید چیزی را انتخاب کنید که به آسانی به یاد می آورید.

به خاطر این آموزش، ما پوشه را از wordpress به mysite تغییر نام دادیم.

بعد، شما می توانید مرورگر وب را باز کنید و به http: // localhost / mysite /

اولا از شما خواهش میکنم یک زبان را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مربوط به تنظیمات پایگاه داده را نشان دهید. هنگامی که دقت آن را بخوانید، پیش بروید و روی دکمه «بگذارید» کلیک کنید تا ادامه یابد.

اطلاعات پایگاه داده

پس از آن، شما باید اطلاعات مربوط به پایگاه داده خود را مانند نام پایگاه داده، نام کاربری، رمز عبور، میزبان و پیشوند جدول وارد کنید.

نام بانک اطلاعاتی است که شما در مرحله قبلی وارد کردید. در مورد ما، ما آن را test_db نامگذاری کردیم. نام کاربری ریشه خواهد شد، و شما می توانید فیلد رمز عبور را خالی بگذارید. شما همچنین می توانید پایگاه داده میزبان و پیشوند جدول را به همان صورت است.

جزئیات پایگاه داده را وارد کنید

بعد، روی دکمه Submit کلیک کنید و WordPress یک فایل پیکربندی برای شما در قسمت backend ایجاد می کند.

در صفحه بعد، یک پیغام موفقیت آمیز نشان می دهد که وردپرس به پایگاه داده شما متصل است و شما می توانید نصب را ادامه دهید.

به جلو بروید و روی دکمه «اجرای نصب» کلیک کنید تا ادامه یابد.

نصب را اجرا کنید

این شما را به صفحه خوشامدگویی برای وردپرس منتقل خواهد کرد. شما باید یک عنوان برای وب سایت جدید وردپرس خود اضافه کنید، یک نام کاربری مدیر را انتخاب کنید، یک رمز عبور قوی وارد کنید، و یک آدرس ایمیل مدیریت کنید.

هنگامی که آماده هستید، روی دکمه «نصب وردپرس» کلیک کنید.

صفحه خوش آمدید برای وردپرس

پس از اتمام نصب، پیغام موفقیت آمیز را مشاهده خواهید کرد. در پس زمینه، وردپرس جداول جدیدی را در پایگاه داده شما ایجاد کرده است و آماده استفاده است.

سپس با کلیک بر روی دکمه «ورود به سیستم»، می توانید به داشبورد وردپرس خود بروید.

دکمه را وارد کنید

تبریک می گویم، شما وردپرس را با استفاده از WAMP بر روی یک کامپیوتر ویندوز نصب کرده اید.
مرحله 4: فعال کردن پیمانکاران زیبا در WAMP

نسخه جدید وردپرس سایت محلی خود را در تغییر تنظیمات permalinks نابود نمی کند.

با این حال اگر بعد از تغییر Permalinks از تنظیمات »پیوندهای پیوسته در وردپرس،« خطای صفحه «پیدا نشد» را در صفحات خود مشاهده کنید، سپس به سادگی از راهنمای ما در مورد چگونگی فعال کردن Permalinks سفارشی در WAMP پیروی کنید.
مرحله 5. عیب یابی مسائل WAMP

WAMP بسیار آسان برای استفاده حتی برای مبتدیان است. با این حال، اگر شما قادر به گرفتن آن در حال اجرا نیست، سپس راهنمایی های عیبیابی زیر کمک می کند.

رفع مشکل WAMP Skype

اگر اسکایپ را نصب و اجرا کنید، WampServer ممکن است به دلیل درگیری با اسکایپ نتواند به درستی کار کند. درگیری بواسطه آپاچی و اسکایپ بوسیله همان پورت 80 ایجاد می شود. یک حل ساده برای این مشکل وجود دارد.
باز کردن اسکایپ و رفتن به Tools »Options. این یک جعبه محاوره ای را نمایش می دهد، از اینجا باید روی Advanced و سپس Connections کلیک کنید.

رفع مشکل WAMP Skype

علامت جعبه ای که می گوید استفاده از پورت 80 و 443 را بعنوان جایگزین برای اتصالات ورودی انتخاب کنید. گزینه های ذخیره شده و راه اندازی مجدد اسکایپ.

Visual C ++ Redistributable را نصب کنید

WAMP نیاز به Visual C ++ Redistributable برای Visual Studio 2012 برای اجرا دارد. اگر شما آن را در رایانه خود نصب نکرده اید، می توانید آن را از وب سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.
پاداش: مهاجرت از WAMP به زنده

ما همچنین یک راهنمای جداگانه در مورد چگونگی انتقال وردپرس از سرور محلی WAMP به یک سایت زنده نوشته ایم. امیدوارم زمانی که آماده باشید سایت محلی خود را به تولید بفرستید، مفید خواهد بود.

داشتن یک محیط محلی سرور برای اهداف یادگیری و تست عالی است. اما به یاد داشته باشید، اگر می خواهید یک وبلاگ وردپرس را برای دیگران ببینید، پس لازم نیست وردپرس را بر روی رایانه خود نصب کنید. شما باید وردپرس را در یک ارائهدهنده میزبانی وردپرس نصب کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه نصب وردپرس را در ویندوز با استفاده از WAMP یاد بگیرید.

موضوعات: وردپرس,
[ بازدید : 241 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان بازی انفجار خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]