چگونه می توان وبلاگ شما را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کرد

سه شنبه
15:56
علی موسوی

Moving from WordPress.com to WordPress.org

WordPress.comاجازه می دهد تا هر کسی برای ایجاد یک وبلاگ با ایجاد یک حساب کاربری. با این حال، مبتدیان به زودی متوجه میشوند که محدودیتهای زیادی در بلاگ رایگان WordPress.com مانند توانایی محدودی برای کسب درآمد وجود دارد، نمیتواند پلاگینها، تبلیغات شخص ثالث را روی کاربران خود نصب کند و غیره.

به همین دلیل کاربران به زودی به پلت فرم WordPress.org قدرتمندتر و محبوب تر میزبانی می شوند.

برای درک تفاوت بین دو سیستم عامل، مقایسه کامل ما از WordPress.com و WordPress.org را ببینید.

توصیه میکنیم از WordPress.org استفاده کنید، زیرا به شما مالکیت کامل وب سایت شما و آزادی را برای کنترل تمام ویژگیهای آن میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه این ویژگی ها، بررسی کامل وردپرس ما با جوانب مثبت و منفی را مشاهده کنید.

این گفته می شود نگاهی به چگونگی مهاجرت بلاگ خود از WordPress.com به WordPress.org بیاندازید.
چیزهایی که شما نیاز دارید قبل از شروع

برای شروع با خود میزبانی WordPress.org، شما باید یک حساب میزبانی وردپرس و یک نام دامنه داشته باشید.

توصیه میکنیم از Bluehost استفاده کنید زیرا آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبانی در جهان هستند و آنها یک ارائهدهنده میزبانی وردپرس هستند.

آنها همچنین کاربران WPBeginner را به نام دامنه رایگان و 60٪ تخفیف در میزبانی وب ارائه می دهند. اساسا می توانید برای 2.75 دلار در ماه شروع کنید (و این شامل SSL رایگان نیز می شود).

→ برای ادعای این پیشنهاد Bluehost منحصر به فرد ← اینجا را کلیک کنید

اگر سایت WordPress شما در حال حاضر یک نام دامنه سفارشی داشته باشد، شما هنوز هم نیاز به میزبانی وب دارید. برو جلو و ثبت نام با Bluehost و تحت دامنه گام، دامنه وبلاگ خود را اضافه کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که همان دامنه را در حالی که انتقال از WordPress.com به WordPress.org را بدون از دست رفتن رتبه بندی جستجو در مراحل بعدی، نشان می دهد.

به غیر از حساب میزبانی، شما مطمئنا به حساب WordPress.com خود دسترسی خواهید داشت، بنابراین شما می توانید تمام پست ها، صفحات، تصاویر، نظرات و سایر اطلاعات خود را به سایت وردپرسی خود میزبانی خود انتقال دهید.

پیشنهاد رایگان پاداش: از آنجا که بسیاری از شما برای این درخواست خواسته اید، در حال حاضر خدمات مهاجرت رایگان را از WordPress.com به WordPress.org به عنوان بخشی از سرویس رایگان وبلاگ WordPress ما ارائه می دهیم. این به این معنی است که یکی از اعضای تیم متخصص ما تمام مهاجرت را برای شما انجام خواهد داد (100٪ رایگان). این بدان معنی است که شما می توانید از WordPress.com به WordPress.org بدون هیچ گونه خطر تغییر دهید.
با این حال اگر فردی هستید که دوست دارد یادگیری و انجام کارهای خود را داشته باشد، شما می توانید از مرحله گام به گام درس زیر را دنبال کنید.
مرحله 1: صادرات داده ها از WordPress.com

ابتدا باید به حساب WordPress.com خود وارد شوید و به داشبورد وبلاگ خود بروید. از ستون سمت چپ، شما باید بر روی لینک مدیریت WP کلیک کنید تا منطقه مدیریت وبلاگ خود را باز کنید.

گرفتن منطقه مدیریت در WordPress.com

بعد، شما باید از ابزار Tools Export Export Page دیدن کنید.

ابزار صادرات

با کلیک بر روی ابزار صادرات شما را به یک صفحه جدید می برد که از شما خواسته می شود بین Free یا Guided Transfer را انتخاب کنید. شما باید با کلیک بر روی دکمه شروع صادرات، گزینه آزاد را انتخاب کنید.

شروع صادرات

در صفحه بعدی، از شما خواسته خواهد شد که کدام داده ای که می خواهید برای صادرات. "تمام محتوا" را انتخاب کنید و دکمه Download Export File را فشار دهید.

همه محتوا را برای صادرات انتخاب کنید

صادر کننده در حال حاضر یک فایل XML را در رایانه شما دانلود می کند. این فایل همه پست ها، صفحات، تصاویر، نظرات، فیلد های سفارشی، دسته ها، برچسب ها، منوهای ناوبری و سایر اطلاعات شما را دارد.
مرحله 2: تنظیم وردپرس

اکنون که داده های WordPress.com خود را صادر کرده اید، گام بعدی این است که نصب جدید وردپرس را در میزبانی وب خود تنظیم کنید.

وردپرس بسیار آسان است برای نصب، و تنها چند کلیک طول می کشد. اگر شما با Bluehost مانند ما در بالا ذکر شد، سپس WordPress به صورت خودکار برای شما نصب می شود.

به طور خلاصه، شما می توانید از گام به گام آموزش نحوه نصب وردپرس را در عرض 5 دقیقه دنبال کنید.

هنگامی که وردپرس را نصب کرده اید، وقت آن است که محتوای خود را در وبسایت وردپرس جدید خود میزبانی خود وارد کنید.
مرحله 3: وارد کردن محتوا در سایت وردپرس خود میزبانی خود

برای وارد کردن محتوای قدیمی خود از WordPress.com به سایت WordPress.org جدید شما باید به قسمت مدیریت سایت خود که اخیرا نصب شده است، وارد شوید. از اینجا شما باید از Tools »Import Page وارد شوید و بر روی دکمه« Install Now »زیر WordPress کلیک کنید.

وارد کننده وردپرس نصب کنید

وردپرس اکنون وارد کننده وردپرس را برای شما نصب می کند. پس از انجام این کار، باید روی لینک «اجرای وارد کننده» کلیک کنید تا ادامه یابد.

وارد کننده وارد شوید

این شما را به صفحه ای می برد که از شما خواسته می شود فایل WordPress.com خود را که در مرحله 1 این آموزش دانلود کرده اید آپلود کنید.

آپلود فایل وارد شده

توجه داشته باشید: اگر اندازه فایل شما بزرگتر از 2 مگابایت باشد، شما دو گزینه دارید. یکی از این است که از شرکت میزبانی وب خود درخواست کند که این محدودیت را به طور موقت افزایش دهد، بنابراین شما می توانید
با روند رو به رو شوید گزینه دیگر می تواند فایل شما را با استفاده از splitter فایل WXR تقسیم کند.

وقتی شروع به وارد کردن می کنید، شما می توانید محتویات وارد شده را به یک کاربر فعلی اختصاص دهید یا یک کاربر جدید ایجاد کنید. شما همچنین می توانید گزینه وارد کردن پیوست های قدیمی خود را داشته باشید. بسیار مهم است که شما این کادر را چک کنید، بنابراین فایل های تصویری شما به درستی وارد می شوند.

گزینه های واردات
مرحله 4: وارد کردن لینک وبلاگ شما

اگر از ویژگی «لینک» در وبلاگ WordPress.com خود برای ذخیره وبلاگ یا سایر لینک ها استفاده کرده باشید، باید این دستورالعمل ها را برای وارد کردن آنها دنبال کنید. کاربران که از این ویژگی استفاده نکردند می توانند به مرحله 5 بروید.

پیوندهای وبلاگنویس در فرمت OPML صادر می شوند. این یک فرمت XML است که به شما اجازه می دهد تا لینک های خود و دسته های لینک را وارد کنید و وارد کنید. پیوندهای WordPress.com یک فایل OPML واقع در آدرس زیر می باشد:

http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php

مثال زیر را با زیر دامنه وبلاگ WordPress.com خود جایگزین کنید. اگر از وبلاگ شما WordPress.com استفاده می کنید، یک فایل دلخواه خود را می توانید با بازدید از یک URL مانند:

http://www.example.com/wp-links-opml.php

فایل OPML شما در پنجره مرورگر شما باز می شود و شما باید آن را به دسکتاپ خود ذخیره کنید. برای ذخیره فایل در کامپیوتر خود، CTRL + S را فشار دهید (Command + S on Mac) را فشار دهید.

حالا که یک نسخه پشتیبان از لینک های WordPress.com دارید، گام بعدی این است که آنها را به وردپرس وارد کنید. با این حال، وردپرس خود میزبانی یک مدیر لینک را به طور پیش فرض فعال نمی کند.

شما باید افزونه Link Manager را نصب و فعال کنید. صفحه پلاگین می گوید که در دو سال گذشته به روز نشده است. به همین دلیل است که به روز رسانی نیاز ندارد و شما می توانید با نصب این پلاگین با اطمینان.

پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منو جدید را در نوار مدیریت WordPress خود با برچسب «لینک» اضافه می کند.

مدیر پیوند در وردپرس

سایت وردپرس شما اکنون قادر به مدیریت وبلاگ نویسی است و شما با خیال راحت می توانید آنها را وارد کنید. برای وارد کردن وارد کننده OPML وارد شوید و بر روی Blogroll کلیک کنید.

وبلاگ نویس وارد کننده

پس از نصب، شما به وارد کننده هدایت می شوید. کجا باید فایل OPML را که قبلا ذخیره کرده اید آپلود کنید و بر روی دکمه ی فایل OPML وارد شوید.

وارد کردن یک فایل OPML در وردپرس

وردپرس لینک های شما و دسته های لینک را از فایل OPML وارد می کند. شما می توانید پیشرفت را مشاهده کنید و در نهایت پیام پیام موفقیت را مشاهده خواهید کرد.

تکمیل موفقیت آمیز لینک کردن وبلاگ
مرحله 5: تنظیم وبلاگ وبلاگ WordPress.com به خصوصی

حالا اگر نمیخواهید کاربران قدیمی خود را به سایت جدید خود هدایت کنید، این مرحله خواهد بود.

شما باید به تنظیمات »صفحه خواندن در منطقه مدیریت وبلاگ WordPress.com بروید. در قسمت "Visibility Site" آخرین گزینه را انتخاب کنید "من می خواهم که وبلاگ من خصوصی باشد، قابل مشاهده فقط برای کاربران من انتخاب کنم".

ایجاد یک وبلاگ WordPress.com خصوصی

توجه: اگر شما برای برخی از زمان ها نوشته اید و مخاطبان وفادار داشته اید، پس لازم است که آنها را آویزان نکنید.
علاوه بر این، اگر وبلاگ شما برای مدت زمان طولانی وجود داشته باشد، احتمال این است که آن را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو نشان داده شود. شما می توانید تمام رتبه بندی موتور جستجو را نگه دارید و به راحتی با استفاده از مرحله 6 (بسیار توصیه می شود اگر سایت شما ایجاد شده است) کاربران قدیمی خود را به وبلاگ جدید خود هدایت کنید.
مرحله 6: هدایت بازدیدکنندگان و حفظ جستجوگرها

هدایت کاربران به مکان جدید با سرصفحه 301 یک راه حل استاندارد برای حفظ رتبه بندی جستجو در هنگام حرکت یک سایت از یک مکان به مکان دیگر است. از آنجا که شما دسترسی به .htaccess را در WordPress.com ندارید، شما نمیتوانید خودتان را تغییر دهید تا رتبه بندی موتورهای جستجو را حفظ کنید. با این حال، WordPress.com یک ویژگی ارتقاء پرداخت شده به نام Site Redirect ارائه می دهد که این قابلیت را فراهم می کند.

به سادگی به داشبورد وبلاگ وردپرس بروید و بر روی آیتم های منو تنظیمات کلیک کنید. در گزینه "آدرس سایت"، روی پیوند "تغییر مسیر" کلیک کنید.

لینک سایت redirect

در صفحه بعد، از شما خواسته خواهد شد که نام دامنه را در جایی که می خواهید بازدیدکنندگان را هدایت کنید، ارائه دهید. نام دامنه جدید سایت WordPress.org خود را وارد کنید و بر روی دکمه بروید.

توجه: تغییر مسیر سایت یک ارتقاء پرداخت می شود و هزینه 13 دلار در سال است. این یک تغییر مسیر 301 را اضافه می کند که بازدید کنندگان و موتورهای جستجوگر وبلاگ WordPress.com را به سایت جدید شما هدایت می کند.

سایت خرید از WordPress.com به WordPress.org هدایت می شود

بعضی از شما می پرسید که چقدر طول می کشد برای این ویژگی تغییر مسیر Offsite پرداخت کنم؟ پاسخ این است تا زمانی که شما می خواهید. با این حال، ما شخصا فکر می کنیم که 2 سال زمان کافی برای کاربران قدیمی شما برای حفظ نام دامنه جدید شما خواهد بود.

اگر شما درحال تغییر دامنه هستید، دیگر چیزی که میخواهید انجام دهید این است که همه URLهای پست را بهروزرسانی کنید. اگر شما تا به حال پست های خود را بین لینک، سپس آن لینک ها باید به روز شود. شما می توانید از مقاله ما در مورد چگونگی به روز رسانی URL ها در هنگام حرکت سایت وردپرس خود استفاده کنید.

اگر دامنه سفارشی در WordPress.com داشتید، لازم نیست هر چیزی نگران باشید. به سادگی دیتابیس DNS را به میزبان خود تغییر دهید و تمام مزایای SEO را حفظ خواهید کرد.
سوالات متداول (سوالات متداول)

ما اولین نسخه این مقاله را در ژانویه 2013 نوشتیم. از آن زمان تا کنون چندین پرسش بزرگ دریافت کرده ایم. بسیاری از آن ها از طریق ایمیل و یا در نظرات پاسخ داده شده است، بنابراین ما فکر کردیم که می توان آن ها را در مکان هایی که همه می توانند آنها را ببینند، جمع آوری کند.

با مشترکان WordPress.com چه اتفاقی می افتد؟

خوشبختانه، WordPress.com به شما اجازه می دهد تا مشترکین خود را با یک شرایط مهاجرت کنید. شما باید از افزونه Jetpack خود استفاده کنید که همان قابلیت مشترک را که در WordPress.com داشتید اضافه می کند. هنگامی که پلاگین Jetpack را نصب و فعال کنید، باید با تیم WordPress.com تماس بگیرید و از آنها بخواهید مشترکین خود را برای شما مهاجرت کنند. امید ما این است که در نسخه های بعدی Jetpack، این راحت تر می شود و کاربران قادر خواهند بود که خودشان را انجام دهند.

آیا می توانید به من برای انتقال رایگان از WordPress.com به WordPress.org کمک کنید؟

کاملا. ما مهاجرت از WordPress.com را به عنوان بخشی از سرویس وردپرس رایگان وبلاگ ما ارائه می دهیم. اگر به کمک ما نیاز دارید، به سادگی ثبت نام کنید. رایگان است :)

هزینه تغییر در WordPress.org چیست؟

وردپرس رایگان است با این حال، برخی از هزینه های میزبانی وب کم وجود دارد. توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید: چرا وردپرس رایگان است؟ هزینه ها چیست و چی است؟

من قبلا WordPress.com را پرداخت کرده ام، آیا می توانم بازپرداخت کنم؟

بله، تو میتونی. اگر اخیرا یک دامنه سفارشی یا یک برنامه پرداخت شده از WordPress.com خریداری کرده اید، می توانید از آنها برای بازپرداخت کامل درخواست کنید.

توجه: ثبت نام دامنه می تواند ظرف 48 ساعت پس از ثبت نام لغو شود. برنامه های خرید و سایر موارد را می توان ظرف 30 روز از خرید لغو کرد.

آیا تصاویر من شکسته خواهند شد؟

نه آنها نمی خواهند. هنگام انتقال با استفاده از فایل واردات، تمام تصاویر متصل دانلود می شوند و لینک به روز می شود. با این حال یک پیش فرض وجود دارد که ما متوجه آن شدیم. اگر URL تصویر شما با files.wordpress.com شروع شود، آنها تبدیل نمی شوند. اگر متوجه شوید که URL تصویر تغییر نکرده است و هنوز به WordPress.com اشاره دارد، توصیه می کنیم که از افزونه واردات تصاویر خارجی استفاده کنید و از آن مراقبت خواهید کرد.

من دامنه خود را از طریق WordPress.com ثبت نام کردم، آیا هنوز می توانم حرکت کنم؟
بله، تو میتونی. وردپرس به توانمندسازی کاربران احترام می گذارد و به آنها کنترل کامل محتوای آنها را می دهد. اگر در حال حاضر نام دامنه را از طریق WordPress.com دارید، پس همه چیزهایی که لازم دارید یک حساب میزبانی وب است. توصیه می کنیم که با Bluehost یا هر یک از این دیگر ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس راه اندازی کنید. در طول مرحله ثبت نام، از شما خواسته می شود که آیا یک دامنه دارید یا می خواهید یکی از آنها را ثبت کنید. به سادگی گزینه ای را که من نام دامنه را انتخاب کرده ام انتخاب کرده و دامنه ای را که در WordPress.com ثبت نام کرده اید وارد کنید. چیز دیگری که باید انجام دهید این است که سرورهای نام را تغییر دهید تا به ارائه کننده میزبانی اشاره کنید. ما می توانیم به عنوان بخشی از خدمات نصب رایگان ما با این کمک کنیم. شما همچنین می توانید از ارائه دهنده خدمات میزبانی وب خود برای پشتیبانی بخواهید.

آیا وب سایت من وقتی تغییر می کند، پایین می آید؟

اگر شما آن را به درستی انجام دهید، سپس NO. روش ما در بالا پیشنهاد شده اطمینان حاصل خواهد کرد که وب سایت شما هرگز نزول می کند. اگر نگران هستید، می دانید که ما برای کمک به اینجا هستیم. شما میتوانید در هر زمان از سرویس تنظیمات رایگان ما استفاده کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بلافاصله وبلاگ خود را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کنید.

موضوعات: وردپرس,
[ بازدید : 460 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان بازی انفجار خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]