16 تاازبهترین افزونه های وردپرس Chrome

سه شنبه
15:48
علی موسوی

Best Google Chrome extensions for WordPress

آیا شما به دنبال بهترین افزونه های وردپرس Chrome برای افزایش بهره وری هستید؟ پسوند مرورگر می تواند به بهبود گردش کار وردپرس کمک کند و شما را بیشتر سازنده سازد. در این مقاله، ما برخی از بهترین پسوندهای Chrome وردپرس را که باید سعی کنید آن را انتخاب کنید.

بهترین افزونه های گوگل کروم برای وردپرس
چرا شما نیاز به افزونه های وردپرس Chrome دارید؟

گوگل کروم مرورگر وب محبوب ترین در جهان است. آن را با صدها افزودنی به راحتی انجام چندین وظایف در مرورگر شما می آید.

شما تعداد زیادی از افزونه های مفید وردپرس را پیدا خواهید کرد که می تواند با توسعه وب سایت، ویرایش پست های وبلاگ، گرامر و اشتباهات املایی، مدیریت وظایف و موارد دیگر کمک کند.

از آنجا که هزاران افزونه در دسترس وجود دارد، برای مبتدیان دشوار می شود برای پیدا کردن ابزار مناسب آنها نیاز دشوار است.

برای کمک به شما در این زمینه، ما این تحقیق را انجام دادیم و بهترین افزونه های Google Chrome را انتخاب کردیم که می توانید آن را امتحان کنید.
1. Grammarly

گرامری

Grammarly محبوب ترین افزونه Chrome است که می توانید از آن برای بررسی اشتباهات املایی و اشتباهات دستوری در محتوای WordPress استفاده کنید. این به شما کمک می کند به راحتی در نوشتن و ویرایش پست های وبلاگ خود. Grammarly نیز برای خطاهای احتمالی حقیقی را بررسی می کند و به بهبود خواندن مطالب شما کمک می کند.
2. CloudApp
یک ابزار محبوب برای گرفتن تصاویر، ضبط صفحه نمایش، و به اشتراک گذاری آنها با هر کسی است. توسعه دهنده Chrome CloudApp در هنگام مرور وب و قرار دادن آنها در پست های وبلاگ شما، تصاویر را آسان می کند.
3. LastPass

LastPass

LastPass بهترین ابزار مدیریت رمز عبور در بازار است. این در ویندوز، مک، اندروید، iOS و بیشتر کار می کند. همچنین با افزونه مرورگر برای همه مرورگرهای برتر از جمله Google Chrome همراه است.

با استفاده از مدیر گذرواژه مانند LastPass به شما امکان می دهد رمزهای عبور قوی و منحصر بفرد را برای همه حساب های آنلاین خود انتخاب کنید. این به صورت خودکار کلمات عبور را برای شما پر می کند، بنابراین لازم نیست کلمه عبور را بخاطر داشته باشید.
4. آئروفس

اهورا

Ahrefs یکی از قدرتمند ترین ابزار جستجوگرها در بازار است. این به شما کمک می کند که درک کنید که چرا رقبا شما خیلی زیاد رتبه بندی می کنند و شما می توانید آنها را شکست دهید. همچنین به شما کمک می کند که کلمات کلیدی و ایده های پست وبلاگ را که می توانید برای افزایش ترافیک جستجو استفاده کنید پیدا کنید.

آنها یک نوار ابزار جستجوگرها در دسترس را به عنوان یک افزونه Chrome ارائه می دهند که به شما یک دید پرنده از هر صفحه ای که مشاهده می کنید با تجزیه و تحلیل عمیق SEO و گزارش های کلیدی است.
5. SimilarWeb

مشابه وب

یک افزونه Chrome برای تجزیه و تحلیل ترافیک وبسایت است. شما می توانید از این برنامه افزودنی برای دیدن آمار کامل وب سایت وردپرس خود از جمله منابع ترافیکی، نرخ تعامل کاربر، کلمات کلیدی و موارد دیگر استفاده کنید. این یک بینش سریع و دقیق برای هر وب سایت با یک کلیک است.
6. کلیپ وب Evernote

Evernote

Evernote Web Clipper یک افزونه Chrome مفید برای نویسندگان وردپرس است. این به شما اجازه می دهد که مقالات را که خواندید را کلیپ کنید و آنها را با Evernote در هر دستگاهی باز کنید. شما می توانید مطالب مهم در هر وب سایت را برجسته کنید و آن را در ایمیل ها به اشتراک بگذارید یا یک پیوند را از آن بیابید. Evernote نشانه گذاری، به اشتراک گذاری اجتماعی، یادداشت برداری و ابزار مدیریت وظیفه در یک برنامه ترکیب شده است.
7. چه فونت

چه فونت

تعجب که کدام فونت در وب سایت وردپرس شما مورد استفاده قرار می گیرد؟ به سادگی با افزودن متن بر روی فایرفاکس Chrome خود، فرمت WhatFont Chrome را اضافه کنید. همچنین خدمات پشتیبانی شده برای فونت وب مانند Typekit و Google Font API را نشان می دهد.
8. آسانا
اسانا یک ابزار مدیریت و کارایی محبوب است. همچنین با یک افزونه گوگل کروم می توانید از وظایف خود را به راحتی از هر نقطه از جمله از وب سایت وردپرس خود مدیریت کنید.

شما می توانید وظایف را از هر صفحه وب در مرورگر خود اضافه کنید و آنها را جستجو کنید. این به شما امکان می دهد که تیم خودتان را ایجاد کنید و وظایف را با تاریخ های مربوطه اختصاص دهید. شما همچنین می توانید URL فعلی را به عنوان یک کار اضافه کنید تا بعدا بخوانید یا با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.
9. بافر

بافر

بافر باعث می شود که محتوای وردپرس خود را در کانال های رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره به اشتراک بگذارید. این به شما اجازه می دهد تا پست های وبلاگ و برنامه های خود را برای عملکرد بهتر نظارت کنید. شما می توانید اعضای تیم را به طور دسته جمعی اضافه کنید و پست های وردپرس خود را برای وب سایت های رسانه های اجتماعی برنامه ریزی کنید.
10. WPSniffer

WPSniffer

WPSniffer محبوب ابزارهای وردپرس ابزار sniffer است. میتوانید از این افزونه Chrome برای پیدا کردن موضوعی که در وبسایت وردپرس استفاده میکنید استفاده کنید. همچنین پیوند موضوع فعال را نمایش می دهد یا شما را به جستجوی Google با نام موضوع هدایت می کند.
11. ابعاد

ابعاد

ابعاد یک افزونه Chrome برای طراحان برای اندازه گیری ابعاد مختلف در وبسایت وردپرس است. شما می توانید به سادگی حرکت خود را بین عناصر مانند تصاویر، بلوک های متن، زمینه های فرم، دکمه و غیره برای پیدا کردن اندازه گیری دقیق. همچنین می تواند به شما در تبدیل فایل های JPEG و PSD به صفحات وب به آسانی کمک کند.
12. میانبرهای میانبر وردپرس

میانبرهای صفحه کلید

اگر میخواهید دنیای جدید میانبرهای صفحهکلید را برای سایت وردپرسی خود کشف کنید، سپس میانبرهای صفحهکلید وردپرس، افزونه کامل Chrome برای آن است. این افزونه طیف کاملی از میانبرهای صفحه کلید ارائه می دهد که با WordPress کار می کنند و به شما کمک می کنند تا زمان صرفه جویی کنید.
13. ویرایشگر سبک وردپرس

ویرایشگر سبک وردپرس

ویرایشگر سبک وردپرس یک افزونه مفید Chrome است که شما را قادر می سازد بلافاصله تغییرات CSS را که در ابزار بازرسی مرورگر خود ایجاد می کنید ذخیره کنید. این زمان صرفه جویی در بررسی سبک ها در ابزار بازرسی و سپس به صورت دستی به روزرسانی شیوه نامه شما می باشد. اطمینان حاصل کنید که شما به سایت وردپرس خود وارد شوید تا CSS را به درستی ذخیره کنید.

توجه: این کار تنها با فایل style.css از تم وردپرس شما کار می کند. این باعث می شود که تغییرات به طور مستقیم به فایل CSS اصلی انجام شود، بنابراین قبل از شروع به ویرایش، پشتیبان گیری را نگه دارید.
14. بررسی نسخه برای وردپرس

بررسی نسخه برای وردپرس

نسخه چک برای وردپرس یک افزونه کروم ساده است که می توانید از آن برای پیدا کردن نسخه ای از هر وب سایت که در WordPress ساخته شده است استفاده کنید. این نسخه نسخه وردپرس را در مرورگر خود در هنگام مشاهده وب سایت نمایش می دهد. همچنین نشان می دهد که نسخه ای که در وب سایت استفاده می شود، منسوخ شده است.
15. وردپرس مدیریت سوئیچ
یک افزونه Chrome برای وب سایت های وردپرس است. این اجازه می دهد تا شما را به صفحه ورود به وردپرس بدون تایپ کردن wp-admin در برگه مرورگر تغییر دهید. شما همچنین می توانید به طور مستقیم به ویرایشگر پست در ناحیه مدیریت وردپرس خود در حالی که مشاهده یک پست در وب سایت با 1 کلیک.

توجه: کاربران مک می توانند "Cmd + Shift + A" را فشار داده و کاربران ویندوز می توانند "Ctrl + Shift + A" را برای تغییر در صفحه ورود به سیستم مدیریت کنید. شما همچنین می توانید بر روی نماد برنامه افزودنی در مرورگر خود کلیک کنید تا صفحه ورود به سیستم مدیریت وردپرس خود را تغییر دهید.
16. ColorZilla

ColorZilla

ColorZilla پیشرفته Chrome است که رنگ ها را از صفحات و پست های وردپرس انتخاب می کند. این به شما اجازه می دهد کد رنگ با استفاده از ابزار eyedropper را بخوانید. شما همچنین می توانید CSS رنگ شیب ایجاد کنید و از آنها در شیوه های خود استفاده کنید. همچنین یک سابقه از رنگ های اخیر به دست می آید.

موضوعات: وردپرس,
[ بازدید : 733 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان بازی انفجار خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]