چگونه می توان با دوره های آنلاین پول درآورد

يکشنبه
15:53
علی موسوی

E-learning keyboard

افراد به دلایل مختلف به اینترنت می روند، از جمله سرگرمی و اجتماعی. اما اینترنت نیز برای پیدا کردن اطلاعات و یادگیری چیزهای جدید استفاده می شود. مطمئن نیستید که چگونه از یک قطعه جدید از نرم افزار استفاده کنید؟ احتمالا یک آموزش تصویری در YouTube وجود دارد. آیا می خواهید بدانید که چه چیزی می توانید برای شام با سه ماده غذایی که در یخچال خود دارید داشته باشید؟ Pinterest را برای یک دستورالعمل بررسی کنید.

این نیاز به اطلاعات و دستورالعمل فرصت خوبی برای شما برای کسب دانش از شما ایجاد کرده است. در حالی که برخی افراد این کار را با ایجاد یک وبلاگ یا نوشتن کتاب انجام داده اند، دوره آنلاین روش دیگری برای فروش آنچه شما می دانید است. طبق تحلیلگران صنعت جهانی، انتظار می رود که میزان یادگیری آنلاین تا سال 2021 به 240 میلیارد دلار برسد.

بسیاری از مردم فکر نمی کنند که به اندازه کافی از یک موضوع برای آموزش آن را بدانند، اما حقیقت این است که شما مجبور نیستید یک متخصص برای ایجاد و فروش یک دوره آنلاین باشید. شما فقط باید بیشتر از بیشتر بدانید. به علاوه موضوعاتی که می توانید پوشش دهید از جمله هنر و عکاسی، توسعه شخصی، موسیقی، باغبانی، آشپزی، بازاریابی، تکنولوژی، زبان و غیره است. بسیاری از مردم هزاران دلار در ماه را با دوره های آنلاین آموزش چیزهایی مانند گیتار، نحوه استفاده از نرم افزار خاص و یا نحوه نان را پخت.
طرفداران

سیستم عامل جدید آنلاین، راه اندازی و فروش دوره خود را آسان تر از همیشه است.
ابزار و وسایل لازم برای ایجاد یک دوره از آن آسان تر از همیشه است.
فروش دوره را می توان به یک کسب و کار موجود اضافه کرد. به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگنویس هستید، می توانید یک دوره ارائه دهید که در موضوع شما عمیق تر باشد. اگر شما یک سرویس ارائه می دهید، می توانید دوره ای برای DIYers هایی که شما را استخدام نمی کنند ارائه ندهید.
دارای جریان درآمد غیر فعال است. هنگامی که دوره خود را ایجاد می کنید، می توانید آن را بیش از پیش فروخت.
این می تواند بخشی از یک سیستم قرقره برای هدایت دانش آموزان به برنامه مربیگری شما یا سایر خدمات باشد.

از آنجا که دوره خود را آنلاین است، شما می توانید دانش آموزان از سراسر جهان، در هر منطقه زمانی داشته باشد.

مضرات

دوره های آنلاین کلاسیک انواع مختلفی از روش های تحویل محتوا مانند متن و ویدیو را ارائه می دهند
اگر از سرویس میزبانی مانند Udemy استفاده می کنید، شما "بازار" یا "پلت فرم" خود را ندارید.
همانند سایر سرمایه گذاری های پولی، موفقیت شما بستگی به نیاز یا تمایل شما به دوره شما و توانایی شما برای جذب بازار هدف شما دارد.
این می تواند یک چالش باشد تا هزینه خود را برای به حداکثر رساندن درآمد خود، در حالی که هنوز برای دانشجویان مقرون به صرفه باشد، هزینه کنید.

چگونه یک دوره آنلاین ایجاد کنیم

اگر آماده باشید که در دنیای آموزش آنلاین غرق شوید، مراحل زیر را دنبال کنید.
1. یک موضوع درس را انتخاب کنید

لیستی از مواردی را که می دانید را وارد کنید. شاید این چیزی است که دوستان و خانواده شما از شما می خواهند که کمک کنید. شاید این یک مهارت مربوط به کار شما باشد (به عنوان مثال، چگونه از Evernote استفاده کنید یا اینکه چگونه کارآمد در خانه کار کنید). آیا شما سرگرمی هایی دارید که می توانید به دیگران آموزش دهید، مانند نقاشی آبرنگ برای مبتدیان یا اینکه چگونه نمره خود را در گلف کاهش دهید؟
2. آیا تحقیقات بازار

شما نمی خواهید زمان زیادی را صرف ایجاد دوره ای کنید که هیچ کس آن را خریداری نخواهد کرد. بسیاری از افراد ممکن است بخواهند در مورد موضوع شما بدانند، اما سوال این است؛ آیا آنها تمایل دارند تا آن را یاد بگیرند؟ قبل از اینکه زمان خود را در دوره خود سرمایه گذاری کنید، تحقیقاتی که بهترین خریدار برای آن است، و اینکه آیا آنها آماده هستند یا مایل هستند و قادر به خرید آن هستند.
3. درس خود را در نظر بگیرید

اگر شما مشخص کرده باشید که بازار مایل به خرید دوره شما است، گام بعدی در تعیین آنچه شما در این دوره قرار داده است. با ماهیت یک دوره، محتوا که شما ارائه می دهد باید به موضوع در می آید و تمام جنبه های مهم را پوشش می دهد. یک دوره مانند یک پست وبلاگ است، که اغلب فقط سطح را میپوشاند.

برای کمک به سازماندهی دوره خود، از نظر ماژول ها و درس ها فکر کنید. یک ماژول، زیرمجموعه کلی است، درسهایی که جزئیات آن موضوع را ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر شما یک دوره در شروع یک کسب و کار خانه، شما ممکن است یک ماژول در برنامه های کسب و کار داشته باشد. درسهای شما در این ماژول عبارتند از: "چگونه برای تعیین USP خود" و "چگونه به شناسایی بازار هدف خود را."
4. بهترین روش ها برای ارائه درس های خود را انتخاب کنید

پیش بینی می شود که دوره های آنلاین انواع روش های آموزشی مانند متن، ویدیو، برگه ها، چک لیست ها، انفورماتیک، صوتی و هر چیز دیگری را که اطلاعات را ارائه می دهند، ارائه دهد.

فریب این است که تعیین بهترین قالب برای آنچه که شما در حال تلاش برای تدریس است. در بعضی موارد، شما ممکن است دو روش برای یک درس ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر شما دوره ای را در مورد نحوه استفاده از QuickBooks آموزش دادید، ممکن است یک دستورالعمل متنی گام به گام و یک آموزش تصویری در مورد نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار داشته باشید.
5. درس های خود را ایجاد کنید

این جنبه ی وقت بیشتر برای ایجاد یک دوره ی آنلاین است. در نظر بگیرید ایجاد یک آرم یا تم رنگی که در همه محتوای درس ظاهر می شود. متن درس خود را اصلاح کنید و فیلم های خود را تماشا کنید تا مطمئن شوید اشتباهات و یا اشتباهات وجود دارد.
6. تعیین کنید که چگونه درس خود را به فروش می رسانید

برای کنترل بیشتر، یک وب سایت را برای میزبانی و ارائه درس خود ایجاد کنید. اسکریپت سایت عضو و افزونه های وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد یک سیستم برای فروش و ارائه دوره شما کمک کند.

برای دستیابی سریعتر و کمتر فنی، می توانید از یک سرویس دوره آنلاین مانند Udemy یا SkillShare استفاده کنید. پرداخت از این سایت ها متفاوت است. برای مثال، مربی Udemy به نحوه فروش (از طریق بازار، وابسته یا مستقیم از شما) بستگی دارد.

مزیت این منابع این است که شما به سادگی مسیر خود را آپلود می کنید و سایت ها از فروش آن به اعضای / بازار خود، از جمله پردازش پرداخت، مراقبت می کنند. نزول این است که آنها بازار و پلت فرم را دارند. به علاوه، شما با ارائه دهندگان دوره دیگر رقابت می کنید، که می تواند به معنای نیاز به کاهش قیمت دوره شما برای رقابت باشد.

یک گزینه نهایی، خدماتی نظیر Teachable یا Ruzuku است که هر دو از مزایای خود میزبانی شده با سهولت و سرعت Udemy می باشند. این گزینه ها ایجاد آسان و آپلود مانند بازار خدمات دوره، اما شما می توانید دامنه خود را اضافه کنید و مدرسه خود را مانند در گزینه های خود میزبانی سفارشی کنید. برخی منابع خود را به صورت رایگان ارائه می دهند، با زنگ و سوت بیشتر با برنامه های پرداخت شده. بیشترین ادغام با PayPal یا شما می توانید از خدمات پرداخت خود استفاده کنید.

اکثر گزینه های فوق به انحصارگرایی نیاز ندارند تا بتوانید دوره خود را بیش از یک پلتفرم به فروش برسانید. حتی قبل از اینکه دوره خود را در سیستم عامل های مختلف ارائه دهید، شرایط خدمات را بخوانید.
7. بارگیری دوره آنلاین خود را

هنگامی که پلت فرم خود را انتخاب کرده اید، دوره خود را آپلود کنید. اگر پلتفرم به شما اجازه می دهد تا دوره خود را سفارشی کنید، مانند اضافه کردن لوگو یا رنگ، آنها را اضافه کنید. این به شما در ایجاد نام تجاری منحصر به فرد کمک می کند.
8. بازار درس شما

صرف نظر از پلت فرم شما، شما باید دوره خود را ارتقا دهید. حتی با استفاده از یک سرویس مانند Udemy، که در آن دانش آموزان می توانند شما را با استفاده از بازار Udemy پیدا کنند، می خواهید بازاریابی خود را انجام دهید.

با ایجاد یک طرح بازاریابی که شامل افرادی که بازار شما هستند، جایی که می توانید آنها را پیدا کنید، و چگونه می توانید آنها را برای بررسی دوره خود تحریک کنید. گزینه های بازاریابی البته شامل رسانه های اجتماعی، تبلیغات PPC، مانند تبلیغات فیس بوک، و مقاله های تجاری است
. اطلاعات دوره شما را تا تاریخ حفظ کنید

هر چند ماه یا بیشتر، بررسی کنید که اطلاعات دوره شما فعلی و مرتبط است. اطلاعات تاریخی به دانش آموزان کمک نمی کند و می تواند به بررسی های بد منجر شود. فراموش نکنید که هر گونه لینک های شکسته به منابع را بررسی و رفع کنید.
10. شستشو و تکرار کنید

هیچ قانونی وجود ندارد که شما مجبور باشید با یک دوره باقی بمانید. اگر دوره های دیگر شما می توانید در مورد دوره ابتدایی خود تدریس کنید، آنها را ایجاد کنید. سپس می توانید دانش آموزان خود را به این دوره های دیگر منتقل کنید. به عنوان مثال، اگر شما دوره ای در مورد چگونگی نوشتن یک رمز و راز ارائه می دهید، می توانید یک دوره را در مورد نحوه انتشار یک کتاب و یا نحوه فروش یک کتاب اضافه کنید. شما همچنین می توانید دوره های جدید را در مناطق کاملا متفاوت ایجاد کنید.

ایجاد و فروش دوره های آنلاین می تواند بسیار سودآور باشد، اگر بتوانید یک دوره عالی را فراهم کنید و به بازاریابی هدف خود برسید. به علاوه، با استفاده آسان تر و منابع مقرون به صرفه تر برای میزبانی دوره خود، هیچ دلیلی برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک استاد آنلاین نیست. در حالی که می توان زمان را برای ایجاد تمام درس در دوره خود، یک بار آپلود، می تواند تبدیل به یک منبع سودمند از درآمد منفعل به کسب و کار موجود خود و یا به عنوان یک کسب و کار همه خود به خود است.

موضوعات: کسب درامد,
[ بازدید : 354 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان بازی انفجار خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]