6 تاازبهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های کوچک (مقایسه شده)

پنجشنبه
8:22
علی موسوی

Best Accounting Software for Small Businesses

بهترین نرم افزار حسابداری برای متخصصان وب چیست؟ کار بر روی کسب و کار شما نیاز به نگه داشتن حسابهای خود، پیگیری درآمد، هزینه، مالیات، صورتحساب و موارد دیگر دارد. خوشبختانه، برخی از برنامه های واقعا عالی که می توانند به شما در بهبود روند ساده تر کمک کنند وجود دارد. در این مقاله، ما بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و حرفه ای وب را انتخاب کرده ایم.

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های کوچک
چرا از یک نرم افزار حسابداری استفاده می کنید؟

هنگامی که شما تازه شروع کرده اید، می توانید از یک صفحه گسترده ساده برای مدیریت امور مالی خود استفاده کنید. با این حال به دلیل افزایش درآمد و هزینه های خود، چیزها پیچیده تر می شوند.

شما باید پیگیری فاکتورها، پرداخت آنلاین، سایر درآمد، هزینه ها و مالیات ها را دنبال کنید. اگر فرآیند را ساده نکنید، در نهایت زمان بیشتری را صرف این کارها خواهید کرد و هنوز کار درستی انجام نخواهید کرد.

یک نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا به راحتی پیگیری امور مالی خود، مدیریت فاکتورها، انجام حسابداری و کمک به مالیات های خود را محاسبه کنید. این به شما کمک می کند یک لحظه را صرفه جویی کنید در حالی که شما را قادر می سازد تا پول بیشتری را مدیریت کنید.

به این ترتیب، بیایید نگاهی به برخی از بهترین نرم افزار حسابداری برای حرفه ای های وب، فارغ التحصیلان و کسب و کارهای کوچک بیاندازیم.
بهترین نرم افزار حسابداری برای حرفه ای ها

ما به نرم افزار حسابداری بالائی که توسط هزاران نفر از متخصصان در سراسر جهان استفاده می شود نگاه می کنیم. هدف ما برجسته کردن مواردی است که برای استفاده آسان، مقرون به صرفه و ارائه ویژگی های ضروری هستند.
1. QuickBooks

Quickbooks

QuickBooks یکی از محبوب ترین نرم افزار حسابداری برای حرفه ای های وب و مترجمان آزاد است. شما به راحتی می توانید آن را به حساب های بانکی، پی پال و کارت های اعتباری خود بسپارید تا تمام معاملات خود را به طور خودکار ضبط کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد تا فاکتورها را به مشتریان خود ارسال کنید و آنها را در داخل برنامه ردیابی کنید. مشتریان شما همچنین می توانند با کلیک کردن بر روی دکمه پرداخت در صورتحساب خود، به طور مستقیم پرداخت کنند.

QuickBooks حسابداری ساده تر برای غیر حسابداران است. آن را با گزارش های زیبا ارائه می دهد که شما یک کلیپ سریع از امور مالی خود را و همچنین گزارش دقیق از تمام هزینه های خود، درآمد و فاکتورها.

یکی دیگر از مزایای استفاده از QuickBooks توانایی مدیریت مالیات است. اگر شما از نرم افزارهایی مانند TurboTax استفاده می کنید، QuickBooks می توانید چندین بار هنگام پرداخت مالیات خود را ذخیره کنید.

با استفاده از برنامه های کاربردی برای دستگاه های تلفن همراه آسان است که به شما اجازه می دهد تا رسید، رسیدگی به امور مالی، و مشاهده گزارش در حال حرکت را مشاهده کنید.

قیمت گذاری: طرح های کسب و کار کوچک از 10 دلار در ماه آغاز می شود، برنامه های خود کارمند از 5 دلار در ماه شروع می شود.
2. Godaddy حسابداری

GoDaddy BookKeeping

بسیاری از شما احتمالا می دانید GoDaddy به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ثبت نام دامنه در جهان است. با این حال، آنها یک تن از خدمات دیگر شامل یک نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای کسب و کارهای کوچک ارائه می دهند.

حسابداری GoDaddy اجازه می دهد تا حساب های بانکی، کارت اعتباری، آمازون، Etsy، eBay یا PayPal خود را به پلت فرم حسابداری خود همگام سازی کنید. سپس تمام معاملات خود را به صورت خودکار دنبال می کند و آنها را با گزارش سود و زیان خود که همیشه در بالای صفحه قابل مشاهده است نمایش می دهد.

این همچنین شامل مدیریت آسان صورتحساب، با فاکتورهای تکراری و پرداخت های یکپارچه از طریق خط خطی یا پی پال است. این عالی است برای مترجمان آزاد و کسب و کارهای کوچک که به دنبال راه حل ساده برای حسابداری هستند، اما این فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته است که شما را در برنامه های دیگر در لیست پیدا کنید.

قیمت گذاری: از 3.99 دلار در هر ماه آغاز می شود.
3. Freshbooks

تازه های کتاب

FreshBooks یک نرم افزار ایده آل برای مترجمان آزاد است. این یکی از ساده ترین برنامه ها برای ارسال و پیگیری فاکتورها برای مترجمان آزاد و حرفه ای های خود کار است.

این همچنین به شما اجازه می دهد هزینه های خود را پیگیری کنید، رسید را دریافت کنید، پروژه هایی را که در حال کار بر روی آنها هستید را مدیریت کنید و از مشتریان قبول کنید. آن را با حساب های بانکی خود متصل کنید تا بتوانید به طور مستقیم پرداخت کنید.

گزارش های زیبا در داشبورد FreshBooks وجود دارد که باعث می شود حسابداری برای همه بسیار ساده باشد. این یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد که همه چیز را در حال حرکت ببینید و مدیریت کنید.

قیمت گذاری: از 15 دلار در ماه شروع می شود.
4. Xero

Xero

Xero یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر وب برای حرفه ای ها و وب سایت های کسب و کار کوچک است. این برنامه ها و ویژگی هایی را ارائه می دهد که وقتی کسب و کار شما رشد می کند رشد می کند.

Xero به شما کمک می کند به راحتی فاکتورها را ارسال کنید، قبول پرداخت، مشاهده معاملات بانکی، مدیریت مخاطبین و موارد دیگر. شما می توانید حساب های چند ارقامی را ایجاد کنید، اگر کارمند دارید، حقوق و دستمزد را مدیریت کنید، و حتی پروژه های خود را در برنامه مدیریت کنید.

این یک رابط ساده و آسان برای استفاده با ابزار گزارش سازی زیبا ارائه می دهد. این بسته با بسیاری از ویژگی های که بسیاری از آنها شما احتمالا هرگز به عنوان یک مترجم آزاد استفاده نمی شود، اما شما ممکن است به آنها نیاز
داشته باشیدکسب و کار رشد می کند

قیمت گذاری: طرح شروع شده 9 دلار در هر ماه هزینه می کند، اما خیلی محدود است. شما به طرح استاندارد نیاز دارید که 30 دلار در ماه هزینه می کند.
5. موج

موج

موج ارائه نرم افزار حسابداری رایگان برای کسب و کار کوچک است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی تمام امور مالی خود را با اتصال حساب های بانکی و کارت اعتباری خود به برنامه مدیریت کنید. سپس تمام معاملات خود را ردیابی می کند و آنها را در گزارش های آسان برای فهمیدن ارائه می دهد.

این همچنین به شما اجازه می دهد تا فاکتورهای دستی، اتوماتیک و تکراری را ارسال کنید. با استفاده از برنامه تلفن همراه، شما می توانید رسید در سفر بروید و پیگیری چیزها از هر کجا.

نرم افزار اساسی برای استفاده رایگان است. با این حال، هزینه های معامله برای پرداخت کارت اعتباری 2.9٪ + 30 سنت در هر معامله وجود دارد و برای ACH 1٪ در هر معامله انتقال می یابد. اگر کارکنان دارید، باید بدانید که نرم افزار حقوق و دستمزد خود پرداخت می شود و در برنامه رایگان موجود نیست.

قیمت گذاری: نرم افزار حسابداری رایگان، هزینه های معامله و نرم افزار حقوق و دستمزد پرداخت می شود.
6. کتابهای زوح

کتابهای Zoho

Zoho نرم افزار شناخته شده CRM است. با Zoho Books، آنها نرم افزار حسابداری حرفه ای را به مجموعه ای از برنامه ها اضافه می کنند. بزرگترین مزیتی که شما با استفاده از Zoho دریافت می کنید این است که شما از برنامه های CRM خود استفاده می کنید.

این برنامه با برنامه های دیگر در اکوسیستم خود، همچنین چندین دروازه پرداخت، حساب های بانکی و کارت های اعتباری خود ارتباط برقرار می کند. این اجازه می دهد تا شما به طور کامل حسابداری خود را به طور خودکار.

شما همچنین می توانید معاملات را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید، با دادن دسترسی به پورتال مشتری خود. شما حتی می توانید ویژگی پرداخت فله را فعال کنید تا بتوانید مشتریان خود سریع تر پرداخت کنید.

قیمت گذاری: از 9 دلار در ماه شروع می شود.
نتیجه

اگر به دنبال راه حلی جامع هستید، توصیه می کنیم از QuickBooks استفاده کنید.

اگر شما یک صاحب کسب و کار کوچک هستید که فقط یک راه حل ساده را می خواهد، توصیه می کنیم نگاهی به GoDaddy Bookkeeping داشته باشید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک، حرفه ای و مترجمان آزاد را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در بهترین سرویسهای تلفن همراه و بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای کسب و کارهای کوچک ببینید.

موضوعات: وردپرس,
[ بازدید : 551 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مطالب مرتبط

نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان بازی انفجار خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]