خوشبو کردن خانه به روش های طبیعی

يکشنبه
7:34
علی موسوی

روش های خوشبو کردن خانه, راهنمای خوشبو کردن خانه


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

نکاتی برای خرید گوشی های بی سیم

يکشنبه
7:32
علی موسوی

معیارهای انتخاب گوشی بی سیم, خرید گوشی بی سیم


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

18 کاربرد جالب چای کیسه ای

يکشنبه
7:30
علی موسوی

کارایی چای کیسه ای, کارایی چای کیسه ای


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 8 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

12 نکته برای گرفتن سلفی

يکشنبه
7:25
علی موسوی

اصولی برای گرفتن سلفی, تکنیک های گرفتن سلفی


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

راهنمای صرفه جویی در مصرف برق

يکشنبه
7:23
علی موسوی

صرفه جویی برق, نکاتی برای صرفه جویی برق


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چه چیز‌هایی باعث نگرانی همسرتان می‌شود؟

سه شنبه
23:14
علی موسوی

رای بیشتر مردها اختلاف صرفا اختلاف است؛ آنها تقریبا به راحتی می‌توانند آن را فراموش کنند و روی کارهای دیگر خود تمرکز کنند. اما برای بیشتر زنها... اینگونه نیست! بیشتر زنها وقتی با همسر خود اختلافی پیدا می‌کنند انگار هیچ چیزی دیگر در دنیا خوب پیش نمی‌رود تا زمانی که مشکل برطرف شود.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: وقتی زنها در مورد روابط زناشویی و زندگی مشترک خود احساس نگرانی می‌کنند، موضوع فراتر از یک عدم سازش ساده یا یک تماس تلفنی ِ برقرار نشده است. این نگرانی ریشه در عدم امنیت دارد.

اینکه خانم‌ها وضعیت زندگی مشترک و رابطه‌ی زناشویی خود را زیر سوال می‌برند و می‌خواهند خوب بودن یا کیفیت آن را بسنجند دلایل قطعی دارد و آقایان باید آگاه باشند که چه چیزهایی عامل نگرانی همسرشان و احساس عدم امنیت اوست.

چه چیز‌هایی باعث نگرانی همسرتان می‌شود؟


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 60 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چگونه با خانواده همسر کنار بیاییم؟

سه شنبه
23:12
علی موسوی

خانواده‌ی همسرتان بخش مهمی از زندگی او هستند و همین یعنی اینکه آن‌ها بخش مهمی از زندگی شما هم هستند. هیچکس نمی‌گوید ایجاد تعادل بین نیاز‌های خودتان و نیاز‌های دیگران کار ساده‌ایست، مخصوصا برآورده کردن توقعات یک خانواده‌ی کاملا جدید!

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: برای داشتن ارتباطی خوب با خانواده‌ی همسر و حفظ روابط مسالمت آمیز خانوادگی قوانینی وجود دارد که خوب است بدانید:

خانواده‌ی همسرتان بخش مهمی از زندگی او هستند و همین یعنی اینکه آنها بخش مهمی از زندگی شما هم هستند. هیچکس نمی‌گوید ایجاد تعادل بین نیازهای خودتان و نیازهای دیگران کار ساده‌ایست، مخصوصا برآورده کردن توقعات یک خانواده‌ی کاملا جدید! اما می‌توانید یک هارمونی خانوادگی ایجاد کنید که ارزش تلاش‌های شما را هم داشته باشد.

توصیه‌هایی در مورد ارتباط با خانواده‌ی همسر


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 56 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

رابطه‌تان پُر از عشق است یا هوس؟

سه شنبه
23:11
علی موسوی

تشخیص عشق و هوس به هر عاشق و معشوقی این فرصت را می دهد که بهتر تصمیم بگیرد و بداند که فرد مقابل چه نیت و هدفی دارد.

برترین ها - ترجمه از ساناز مطلبی: برای کسانی که در روابط عاطفی به سر می برند و هنوز در دوست داشتن طرف مقابل خود دچار شک و دودلی هستند، بهتر است تفاوت بین عشق و شهوت را بشناسند تا با قاطعیت بیشتری ادامه رابطه را سر بگیرند.

تشخیص عشق و هوس به هر عاشق و معشوقی این فرصت را می دهد که بهتر تصمیم بگیرد و بداند که فرد مقابل چه نیت و هدفی دارد. در ادامه این مطلب از برترین ها شما را با حرکات و نگاه های عاشقانه و یا فریب دهنده آشنا می کنیم.

8 حقیقت برای تشخیص عشق و هوس


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 52 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

دلایلی که باعث می‌شود زنان به مردان خیانت کنند

سه شنبه
23:04
علی موسوی

دکتر لونی بارباچ، روانشناس و زوج درمانگر می‌گوید: حدود ۴۵ درصد از زن‌ها و ۶۰ درصد از مرد‌ها به همسران خود خیانت می‌کنند.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: دکتر لونی بارباچ، روانشناس و زوج درمانگر می‌گوید: حدود 45 درصد از زنها و 60 درصد از مردها به همسران خود خیانت می‌کنند.

پس هم مردها خیانت می‌کنند و هم زنها، اما چرا راحت‌تر قبول می‌کنیم که مردها اهل خیانت هستند؟ یک دلیل دارد؛ زنها در خیانت کردن و پنهان کردن آن از همسرشان، بهتر عمل می‌کنند. مردهای خائن معمولا دست‌شان رو می‌شود در حالیکه خیانت زنها، معمولا کشف نمی‌شود. پس به هر حال زنها هم اهل خیانت کردن هستند، اما چرا؟ دلایل اصلی اینکه زنها به همسران خود خیانت می‌کنند چیست؟

دلایل عجیبی که زن‌ها خیانت می‌کنند


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 58 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

مردها آرزوی چه همسری را دارند؟

سه شنبه
23:00
علی موسوی

آرزوهایمان آنقدر با مشغله‌های جورواجور پُر شده که عجیب نیست مایل نباشیم به لیست کارهایمان، چیز‌هایی اضافه کنیم، مخصوصا اگر مربوط به خوشنود کردن همسرمان و رسیدگی به نیاز‌های او باشد! ممکن است بپرسید، مگر او همه‌ی نیاز‌های من را برآورده می‌کند؟ هرچند باید به نیاز‌ها و خواسته‌های خودمان اهمیت بدهیم، اما توجه به زندگی مشترک و نیاز‌های همسر نیز همان اندازه مهم است.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: آرزوهایمان آنقدر با مشغله‌های جورواجور پُر شده که عجیب نیست مایل نباشیم به لیست کارهایمان، چیزهایی اضافه کنیم، مخصوصا اگر مربوط به خوشنود کردن همسرمان و رسیدگی به نیازهای او باشد! ممکن است بپرسید، مگر او همه‌ی نیازهای من را برآورده می‌کند؟ هرچند باید به نیازها و خواسته‌های خودمان اهمیت بدهیم، اما توجه به زندگی مشترک و نیازهای همسر نیز همان اندازه مهم است.

مرد‌ها دوست دارند همسرشان این کار‌ها را بیشتر انجام دهد


موضوعات: سبک زندگی,
[ بازدید : 61 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

مجله اینترنتی6n6
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir