4نفراززیبا ترین زنان میلیاردر

يکشنبه
8:18
علی موسوی

Holly Branson


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 220 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

بازیگرانی که تنها با یک سریال ستاره شدند

دوشنبه
15:30
علی موسوی

این روزها هر جا را باز می‌کنی، چه سایت باشد و چه روزنامه و هفته‌نامه، می‌توانی مطمئن باشی که از سینا مهراد و ریحانه پارسا یا سامان صفاری عکس و خبری خواهی دید. یعنی رسانه‌ها خود را خفه کرده‌اند ... اما در ذات خود حاوی یک هشدار بلند نیز هست. هشداری که بعضی از ستارگانی که پیش از این چند نفر همین راه را رفته بودند آن را نشنیدند و در نتیجه به مسیری افتادند که مقصدش فراموشی بود.

روزنامه شهروند - امین فرج‌پور: این روزها هر جا را باز می‌کنی، چه سایت باشد و چه روزنامه و هفته‌نامه، می‌توانی مطمئن باشی که از سینا مهراد و ریحانه پارسا یا سامان صفاری عکس و خبری خواهی دید.

یعنی رسانه‌ها خود را خفه کرده‌اند از بس که از هنرپیشگان تازه از راه‌ رسیده سریال‌های پدر و دلدادگان عکس و خبر زده‌اند و راه صدساله آن‌ها را یک‌شبه کوتاه کرده‌اند.

شهرت در یک چشم به‌هم زدن!


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 130 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

شهرت این ستاره‌ها، به نوه‌هایشان رسید

يکشنبه
12:25
علی موسوی

فرزندان بازیگران، نویسندگان یا حتی سیاستمداران بزرگ معمولا جا چای پدران شان می‌گذارند. اما نوه‌ها چگونه اند؟ تجربه ثابت کرده که نوه‌ها نیز چنین اند. معمولا افراد بزرگ و مشهور، نوه‌هایی موفق مانند خودشان دارند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: فرزندان بازیگران، نویسندگان یا حتی سیاستمداران بزرگ معمولا جا چای پدران شان می گذارند. اما نوه ها چگونه اند؟ تجربه ثابت کرده که نوه ها نیز چنین اند. معمولا افراد بزرگ و مشهور، نوه هایی موفق مانند خودشان دارند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که نوه هایشان هم مانند خودشان به شهرت و محبوبیت رسیدند، آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

کریس پاین، نوه آن وین

کریس پاین بازیگر آمریکایی و متولد ۲۶ اوت ۱۹۸۰ در لوس آنجلس است که با ایفای نقش در فیلم «پیشتازان فضا» شناخته شد. او نوه آن وین، هنرپیشه آمریکایی، است که در سال‌ های ۱۹۳۹ تا ۱۹۷۰ میلادی فعالیت می ‌کرد. از فیلم ‌هایی که او در آنها ایفای نقش کرده می‌توان به «جمعه سیاه»، «زن عجیب و غریب» و «ترس» اشاره کرد. کریس در مقطع کارشناسی در رشته زبان از دانشگاه برکلی کالیفرنیا فارغ التحصیل شد. او بیش از 30 فیلم را در کارنامه خود ثبت کرده اما فیلمی که با او به شهرت رسید، «پیشتازان فضا» بود.

ستاره‌هایی که جا پای پدربزرگان‎شان گذاشتند


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 130 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

اشتباهات بزرگ ما درباره نیچه

يکشنبه
12:23
علی موسوی

امروز ۲۵ آگوست سالگشت مرگ نیچه است. فیلسوفی که همیشه محل تناقص و اختلاف نظر بوده و هست. برخی نیچه را محل آشتی ادبیات و فلسفه می‌دانندو البته منتقدانی، ذهن شیدایش را بی انسجام تلقی می‌کنند. با این همه، آنچه اهمیت دارد این است که ما اشتباه‌های بسیاری درباره نیچه کرده ایم و می‌کنیم.

موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 126 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

بازیگران موفق و ناموفق در عرصه مجری‌گری

يکشنبه
12:20
علی موسوی

در چهار پنج سال اخیر، تلویزیون به جای اینکه از مجریان جدید و جوان رونمایی کند و چهره های تربیت یافته ای در عرصه اجرا روی آنتن بفرستد، سراغ بازیگران سینما و تلویزیون رفته است. این انتخاب ها به خصوص در یکی دو سال اخیر خیلی بیشتر هم شده. انگار بین شبکه های مختلف برای جذب بازیگران رقابت عجیبی در گرفته...

روزنامه هفت صبح - مرجان فاطمی: بررسی 14 اجرای بازیگر سینما و تلویزیون که در چند سال اخیر بر عرصه اجرا تکیه زده اند، به بهانه شروع اجرای محمدرضا گلزار، حمید گودرزی و دانیال عبادی. آیا بازیگران، مجریان خوبی هستند؟

هفته گذشته همزمان سه بازیگر، به عنوان مجری روی آنتن رفتند و سه مسابقه اجرا کردند. محمدرضا گلزار، حمید گودرزی و دانیال عبادی، جدیدترین بازیگرانی هستند که از وسط فیلم ها و سریال ها، بدون داشتن کمترین تجربه ای در اجرا، مستقیم مقابل دوربین قرار گرفته اند و در جایگاه مجری تکیه زده اند.

زندگی دوگانه آقای هنرپیشه


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 122 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

جذاب‌ترین مرد‌های جهان به انتخاب مردم سرتاسر دنیا

يکشنبه
12:17
علی موسوی

یک پورتال آنلاین تصمیم گرفته فهرست زیباترین مردان و زنان جهان را براساس نظرات بیش از ۳ میلیون نفر از سراسر جهان تعیین کند.
برترین‌ها - ترجمه از الهام مظفری: مسابقات زیبایی زیادی در سراسر جهان برگزار می‌شود و داوران شرکت کنندگان را بر اساس ظاهرشان ارزیابی می‌کنند. اما گاهی انتخاب آن‌ها باعث تعجب همه می‌شود، به همین دلیل پورتال معروف TC Candler تصمیم گرفته فهرست زیباترین مردان و زنان جهان را براساس نظرات بیش از ۳ میلیون نفر از سراسر جهان تعیین کند. در این مطلب می‌توانید نگاهی به جذاب‌ترین مردان از نگاه مردم بیندازید.

۲۰- تروانته رودز، بازیگر

تروانته در کودکی ورزشکار حرفه‌ای بود. اما وقتی از مدرسه فارغ التحصیل شد تصمیم گرفت بازیگر شود و بعد از درخشیدن در فیلم «مهتاب» مشهور شد.
جذابترین مردان جهان از نگاه مردم

موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 122 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

کیانوش رستمی؛ قربانی بزرگ خودخواهی و غرور

يکشنبه
12:15
علی موسوی

به همان اندازه که سهراب مرادی می‌درخشد و بی‌حاشیه چند سالی است به کارش ادامه می‌دهد و طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو، طلای جهانی آناهیم آمریکا و حالا طلای بازی‌های آسیایی همراه با رکوردشکنی محصول این بی‌حاشیه بودن و همراهی با تیم ملی وزنه‌برداری است، کیانوش رستمی سال‌هاست که زیر بار تمرینات اردویی نمی‌رود.

خبرگزاری تسنیم / ورزش سه: کنار رکوردشکنی و درخشش فوق‌العاده سهراب مرادی، بار دیگر تک‌روی‌های کیانوش رستمی که حاصل غرورش است و عدم‌برخورد فدراسیون وزنه‌برداری چهره زشتی از ورزشکارسالاری را به‌نمایش گذاشت.

آقای مرادی! زمان برخورد فرا نرسیده است؟


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 119 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

حاشیه‌های خیس جاکارتا؛ ۷ اتفاق که آبروی ورزش ایران را برد

شنبه
15:54
علی موسوی

بازی‌های آسیایی با وجود روند خوب مدال آوری برای ورزشکاران ایرانی در روز‌های اخیر، اتفاقات عجیبی را هم برای کاروان ایران به همراه داشته است؛ از فحاشی یک رئیس فدراسیون به سرمربی خارجی بگیر تا نرسیدن کماندار پارالمپیکی به مسابقه و مشکلات عجیب در رشته دوچرخه سواری.

روزنامه شهروند: بازی های آسیایی با وجود روند خوب مدال آوری برای ورزشکاران ایرانی در روزهای اخیر، اتفاقات عجیبی را هم برای کاروان ایران به همراه داشته است؛ از فحاشی یک رئیس فدراسیون به سرمربی خارجی بگیر تا نرسیدن کماندار پارالمپیکی به مسابقه و مشکلات عجیب در رشته دوچرخه سواری.

01) اشتباه تاریخی، زهرا جاماند

حاشیه‌های خیس جاکارتا


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 126 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

دزیره اخوان؛ هنرمندی که حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد

شنبه
15:52
علی موسوی

در میان هنرمندان سرشناسی که قسمت زیادی از موفقیت خود را مدیون زیبایی ظاهری هستند دزیره اخوان به عنوان هنرمندی شناخته می‌شود که بدون کمک گرفتن از زیبایی‌های خدادادی توانسته است راه خود را پیدا کند و این روز‌ها شاهد نام این هنرمند خوش‌آتیه در انجمن‌های سینمایی هستیم.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: در میان هنرمندان سرشناسی که قسمت زیادی از موفقیت خود را مدیون زیبایی ظاهری هستند دزیره اخوان به عنوان هنرمندی شناخته می‌شود که بدون کمک گرفتن از زیبایی‌های خدادادی توانسته است راه خود را پیدا کند و این روزها شاهد نام این هنرمند خوش‌آتیه در انجمن‌های سینمایی هستیم.

دزیره اخوان؛ هنرمندی که حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 117 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چرا «تتلو» اینطوری است؟

پنجشنبه
0:15
علی موسوی

«در یک مصاحبه خوب، حقایق را درباره دولت جمهوری اسلامی، آقای رئیسی و تیمش که در حق من نامردی کرده‌اند به شما می‌گویم. من بالاخره حقیقت را می‌گویم.»

ایسنا - سهیلا صدیقی: «در یک مصاحبه خوب، حقایق را درباره دولت جمهوری اسلامی، آقای رئیسی و تیمش که در حق من نامردی کرده‌اند به شما می‌گویم. من بالاخره حقیقت را می‌گویم.»

این جملات متعلق به یک روزنامه‌نگار، سیاست‌مدار یا یک استاد دانشگاه نیست. این جملات متعلق به یک خواننده زیرزمینی پرحاشیه است که در یک برهه زمانی دست‌مایه تبلیغات انتخاباتی برای یکی از کاندیداهای ریاست ‌جمهوری شده بود اما حالا معتقد است که بازی خورده و می‌خواهد افشاگری کند.

چرا «تتلو» اینطوری است؟


موضوعات: چهره ها,
[ بازدید : 67 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

مجله اینترنتی6n6

وبلاگ مجله اینترنتی6n6باتازه ترین مطالب ازموضوعات گوناگون ازجمله:پزشکی وسلامت-تکنولوژی وفناوری-سرگرمی-اشپزی-وردپرس-اندروید-اسلام-علمی-فرهنگ وهنرو...درخدمت تودوست عزیزمی باشیم.

علی موسوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به 6n6مجله اینترنتی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل شیراز پزشکان متخصص شیراز بازی انفجار
بستن تبلیغات [X]